SISTINE ROSE STALLONE

Sistine Rose Stallone (ur 27 czerwca 1998), amerykańska modelka i aktorka. Urodziła się jako druga córka Sylvestra. Zadebiutowała jako Nicole w horrorze Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci w reżyserii Johannesa Robertsa.

Sistine i jej siostry były Ambasadorami Złotego Globu podczas 75. Złotego Globu w styczniu 2018 r. Również w 2018 r. Uczęszczała na University of Southern California, aby uzyskać dyplom z komunikacji.

Matka Sistine, która jest byłą supermodelką, a obecnie przedsiębiorczynią modową, jest dla niej inspiracją. Jej osiągnięcia w branży modowej jako supermodelki zawsze popychały Sistine do cięższej pracy nad swoimi celami. Matka nie tylko zainspirowała ją do osiągnięcia tego, co zrobiła do tej pory, ale także pomogła jej na wiele innych sposobów.

Sistine została zauważona przez znanego fotografa, gdy stawiała małe dzieci, aby wejść do świata mody. Począwszy od mniej znanych marek, Sistine jest teraz kojarzona z wieloma czołowymi projektantami i magazynami modowymi. Podpisanie umowy z „IMG”, międzynarodową firmą zajmującą się zarządzaniem modelkami, było punktem zwrotnym w jej karierze, co pomogło jej zwrócić uwagę wielu znanych marek w świecie mody. Zaowocowało to dobrymi ofertami reklamowymi, a także nawiązała współpracę z wieloma znanymi modelkami.

Idąc dalej, pojawiła się w kilku popularnych magazynach o modzie, w tym „Express”, „Town & Country” i „Harper’s Bazaar”. Pojawiła się na okładce numeru Elle Russia z listopada 2017 roku. Jej przełom na wybiegu przyszedł pod nazwą „Dolce & Gabbana”, dla której chodziła na „Milan Fashion Week”.

Następnie wzięła udział w „Chanel Show”, gdzie dzieliła rampę z kilkoma odnoszącymi sukcesy supermodelkami. Sistine została wybrana do tego pokazu przez Karla Lagerfelda, dyrektora kreatywnego, artystę i fotografa, uważanego przez wielu w świecie mody za Boga.

Jej największy moment sławy nastąpił, gdy została ambasadorką „Złotego Globu” w 2017 roku wraz ze swoimi dwiema siostrami.

KARIERA AKTORSKA:

02. MIDNIGHT IN THE SWITCHGRASS /Po śladach mordercy/ – 2021, rola: Heather
01. 47 METERS DOWN: UNCAGED /Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci/ – 2019, rola: Nicole