Zwiastun Creeda !

Pierwszy etap oczekiwania dobiegł końca. Studia MGM i Warner Bros. wreszcie wypuściły pierwszy zwiastun oczekiwanego spin-offu cyklu Rocky, filmu Creed. Trochę to trwało, bo zapowiedzi mówiły o tym, że cieszyć się nim powinniśmy już tydzień temu. Ale w końcu jest. Trwa trochę ponad 2 i pół minuty i na pierwszy rzut oka zapowiada się znakomicie. Co najistotniejsze, duch serii został zachowany. Sly zostawił tam swoje serce. Oczywiście, można narzekać, że mało jest w trailerze Rocky’ego, ale nie ma co się oszukiwać, jest tu drugoplanową postacią. Należy cieszyć się, że możemy ponownie widzieć go na dużym ekranie. Stallone nawet w tych kilku ujęciach jak zwykle jest fantastyczny w swej roli, a Michael B. Jordan wyrasta powoli na gwiazdę. I w końcówce piękny ukłon: klasyczny już cytat z „Rocky’ego Balboa”, zresztą zobaczcie sami. Wizyta w kinie obowiązkowa! A jakie są Wasze wrażenia? Czy ten film ma potencjał? Czy tego oczekiwaliście?

2 komentarze

  1. Bardzo fajnie się zapowiada, klimat dwóch pierwszych części jest. mało nawiązań, więcej Adonisa niż Rocky’ego. Ja to kupuje.

  2. Czuje, ze to będzie jeden z lepszych filmów bokserskich ostatnich lat ze świetnym klimatem. Na naszych oczach rodzi się nowy bohater pokroju Rockiego i jest nim Creed 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *