Znalezione tu i ówdzie.

Poświątecznie zapraszam do przeczytania kilku newsów, plotek, niepotwierdzonych informacji odnośnie Sly’a i jego przyszłości filmowej, które znalazłem w sieci. Po części wiadomości mogą być prawdziwe, ale trzeba na nie brać poprawkę, wszak wiadomo jak to jest. Zaczynamy od cyklu The Expendables.

 • Po zapowiedziach Randy Couture’a, który twierdził, że produkcja trzeciej część Niezniszczalnych ruszy jesienią tego roku, pojawiły się pogłoski, że praca na planie zdjęciowym powinna rozpocząć się jeszcze przed premierą The Expendables 2. Sly miałby w takim wypadku strasznie napięty grafik, bo przecież jest jeszcze nieodzowna przedpremierowa promocja drugiej części, a także praca na planie The Tomb. Skoro mowa o Niezniszczalnych 3, to pojawiły się już pierwsze przecieki castingowe. Wygląda na to, że prowadzone są zaawansowane rozmowy ze Stevenem Seagalem
 • A jak już wspomniałem o The Tomb, czyli zapowiadającym się na ekscytujące spotkanie duetu Stallone-Schwarzenegger projekcie, to kilka słów o aktorach, którzy już dołączyli do obsady filmu Mikaela Hafstroma. Parze legend kina towarzyszyć będą Jim Caviezel, Vinnie Jones, Curtis „50 Cent” Jackson, Amy Ryan i William Forsythe.
 • The Tomb premierę będzie mieć najprawdopodobniej jesienią 2013 roku. W Holandii została ona już ustalona na 17. października 2013. Budżet filmu wyniesie ok. 70 mln $.
 • Teraz trochę o zapomnianym i zaginionym Bullet To The Head. Pojawiły się pierwsze daty premier. Zanosi się na to, że widzowie w Europie pierwsi zobaczą film Waltera Hilla. W USA premiera przewidziana jest na listopad tego roku, a jak na razie najszybciej z tej produkcji będą cieszyć się Szwedzi, którzy będą oglądać tę produkcję od 5. października.
 • W Polsce, dystrybutor Monolith niedawno zapowiedział, że na nasze ekrany wprowadzi poza The Expendables 2, także Bullet To The Head i The Tomb.
 • I na koniec coś niezwiązanego z filmem. Sly pozwał do sądu pewną firmę remontową, za nie wywiązanie się z zawartej umowy na renowację łazienki i innych pomieszczeń w jego posiadłości. Żąda odszkodowania w wysokości 1,4 mln $. Miejmy nadzieję, że to nie byli Polacy…

2 komentarze

 1. A to ci Sly xD ;D
  No niestety nagrabili sobie to niech płacą to odszkodowanie 😛
  A na teh Expendables 2 i Bullet to the head już nie moge się doczekać ^ ^ 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.