Zielone światło dla Grudge Match !

Studio Warner Bros dało ostatecznie zielone światło projektowi Grudge Match z udziałem Sylvestra Stallone i Roberta de Niro. O rzekomym powstaniu filmu było słychać już dawno, ale wreszcie zostało to oficjalnie potwierdzone. Jako gatunek przyjęto: komedia bokserska. Film będzie opowiadał o dwóch emerytowanych mistrzach boksu, którzy przez całe życie rywalizowali ze sobą, by w końcu po raz ostatni stanąć na ringu w pojedynku rozstrzygającym, który z nich jest lepszy.

7 komentarzy

  1. Super będzie zobaczyć Sly’a znów jako „Boksera” no i oczywiście DeNiro który też jest wyjątkowym aktorem. Zapowiada się ciekawe kino 😉

  2. Ale Sly nam szykuje ciekawe filmy. A było wielu którzy po DETOKSIE i Wyścigu go po prostu skreśliło. Brawo Sly . A z innej beczki. Kto mi powie z jakiego filmu jest zdjecie nr 3 ( patrząc oczywiście od lewej strony) na stronie głównej strony?. Bo pierwsze foto to EX 2, następne to RB, A 4,5,6 to Oscar, Lock up i The Tomb. Dzieki za odpowiedz.

  3. A jeśli chodzi o Grudge Match. De Niro nie ma ostatnio dobrej passy, ale najgorsza passa zawsze kiedyś się kończy, więc liczę na świetny duet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.