Zielone światło dla Grudge Match !

Studio Warner Bros dało ostatecznie zielone światło projektowi Grudge Match z udziałem Sylvestra Stallone i Roberta de Niro. O rzekomym powstaniu filmu było słychać już dawno, ale wreszcie zostało to oficjalnie potwierdzone. Jako gatunek przyjęto: komedia bokserska. Film będzie opowiadał o dwóch emerytowanych mistrzach boksu, którzy przez całe życie rywalizowali ze sobą, by w końcu po raz ostatni stanąć na ringu w pojedynku rozstrzygającym, który z nich jest lepszy.

Sebastian

Administrator techniczny

View all posts by Sebastian →

7 komentarzy odnośnie “Zielone światło dla Grudge Match !

  1. Super będzie zobaczyć Sly’a znów jako „Boksera” no i oczywiście DeNiro który też jest wyjątkowym aktorem. Zapowiada się ciekawe kino 😉

  2. Ale Sly nam szykuje ciekawe filmy. A było wielu którzy po DETOKSIE i Wyścigu go po prostu skreśliło. Brawo Sly . A z innej beczki. Kto mi powie z jakiego filmu jest zdjecie nr 3 ( patrząc oczywiście od lewej strony) na stronie głównej strony?. Bo pierwsze foto to EX 2, następne to RB, A 4,5,6 to Oscar, Lock up i The Tomb. Dzieki za odpowiedz.

  3. A jeśli chodzi o Grudge Match. De Niro nie ma ostatnio dobrej passy, ale najgorsza passa zawsze kiedyś się kończy, więc liczę na świetny duet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *