Zamieszanie z Rambo V.

Jak przewidziałem, zamieszanie związane z doniesieniami o Rambo V ostatnimi czasy się nasiliło. Wszystko za sprawą oświadczenia Sly’a, który stwierdził, w brytyjskim magazynie Empire, że  (tu cytat z głowy): „z Rambo to on już skończył”. Wyglądało na to, że temat został definitywnie zamknięty. Tylko tak wyglądało…. Nie minął tydzień, a rozpoczął się festiwal w Cannes, który poza samym konkursem jest ogromnym targowiskiem, na którym dystrybutorzy kupują w ciemno (i nie) nowe lub planowane produkcje. I właśnie tam, we Francji, wytwórnia Millennium Films/Nu Image porozwieszała plakaty promujące.. Rambo V. Plakat taki jak widzicie na zdjęciu, czyli fotka Stallone z części czwartej + tytuł. Jak pamiętacie, ten sam plakat jest właściwie fan-artem, przywłaszczonym przez wytwórnię i pierwotnie promował Rambo V, kiedy fabuła dotykała elementów SF. Obecnie wymazano niewygodne tło z „bestią”. A co na to sam zainteresowany czyli Sly? Zostaje przy swoim. Stwierdził, że w te klocki nie będzie się juz bawił, jednocześnie sugerując, albo raczej domyślając się, że być może seria kontynuowana będzie bez niego (jak to? Rambo bez Stallone? – wolne żarty). Zatem być może doczekamy czasów kiedy w filmie z Rambo Sly’a nie zobaczymy. Jak by to wyglądało? Opcji jest kilka: prequl – czyli film przedstawiający wydarzenia sprzed pierwszej części, albo remake First Blood? Aż boję się pomyśleć….

6 komentarzy

  1. Bez jaj. niech sly sobie zastrzeze prawo do Rambo. żeby nie powstały jakieś kontynuacje czy jakieś inne bedziewia! Ewentualnie zgodzę się na wersje animowaną w stylu Star Warsu.

  2. To nie takie proste. Sly nie jest ani twórcą postaci Johna (tylko autor powieści David Morrell), ani nie ma praw do filmów (ma je wytwórnia Millennium FIlms wraz z prawem do dystrybucji Lionsgate). Zatem Stallone nie może w tej kwestii nic. Ale spokojnie, pewnie jeszcze usłyszymy tony newsów na temat tego filmu:)

  3. no to lipa :/ już widzę jak powstaną nowe części Rambo. Wytwórnia dla kasy zrobi wszystko. Żeby też na taki pomysł nie wpadła wytwórnia The Asylum! Bo już całkowicie skompromituje obraz Rambo :/ Teraz tworzy niby Titanica 2 a nie będę wspominać taki filmów jak Transmorphers, The Terminators czy AVH: Alien vs. Hunter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.