Z życia Sylvestra.

Ostatnie dni w życiu Sylvestra Stallone tradycyjnie już obfitowały w ciekawe wydarzenia. Przede wszystkim aktor, jak i cała ekipa filmowa zakończył zdjęcia do trzeciej części Niezniszczalnych. Jeśli wierzyć słowom Stallone’a (bo czemu by nie?) film będzie najlepszym z serii. O produkcji i obsadzie wypowiadał się w samych superlatywach. Przy okazji The Expendables, wczoraj Avi Lerner (główny producent serii), w jednym z wywiadów potwierdził, że powstanie czwarta część. Szczegółów nie zdradził.

Sporym echem odbiło się wczorajsze otwarcie wernisażu prac malarskich Sly’a. Miało to miejsce w Moskwie, co wzbudziło ogromne kontrowersje i wielki sprzeciw rosyjskich komunistów. Ech, słów brak.

Na koniec kilka informacji odnośnie Escape Plan i sytuacji w box-office. Film po drugim weekendzie zajął siódmą pozycję w najlepiej zarabiających produkcji w USA, mając w sumie na tym rynku 17,5 mln dolarów. Na rynkach światowych wspólna produkcja Sly’a i Arniego zarobiła 28 mln dolarów, co pozwoliło zebrać w sumie 45 mln dolarów. Czekamy na więcej.

2 komentarze

  1. Ooo czwarta część? A miała to być trylogia.. ale fajnie 😀
    Taak słyszałam o tym sprzeciwie.. i nie mam słów żeby tego skomentować.. ;/
    Zamiast sie cieszyć to.. aa.. ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.