Z wyjazdu nici.

Niestety. Dobrze czytacie. Planowany przez nas 7. sierpnia najazd na Berlin nie dojdzie do skutku. W ten dzień mieliśmy się pojawić w stolicy Niemiec na uroczystej premierze The Expendables 2. Na tej zacnej uroczystości miały pojawić się największe gwiazdy tej produkcji z samym Sly’em na czele. Niestety, najpierw jak grom z jasnego nieba, dotarła wiadomość, że zmarł Sage Stallone i niemal pewnym było, że aktor nie pojawi się na premierach (co się potwierdziło). A wczoraj otrzymałem kolejną informację, że berlińska uroczystość została zupełnie anulowana i się nie odbędzie. W tej sprawie sieć kin CineStar opublikowało oświadczenie, z którego wynika, że nie ma nawet żadnego alternatywnego terminu. Wygląda na to, że musimy jeszcze poczekać na okazję zobaczenia Sylvestra Stallone. Może zimowa premiera Bullet To The Head, albo późno wiosenna The Tomb?

5 komentarzy

  1. Żal jak cholera, ale nie traćcie nadziei. Będzie jeszcze okazja, mówię Wam, i kurde wtedy Sly przyjedzie, choćbyśmy musieli przywieźć go osobiście 😉

  2. ..kurde w sumie fajnie byłoby zorganizować jakieś spotkanko fanów na premierze gdzieś w Polsce..zdaję sobie sprawę, że większość nie będzie chciała tracić niepotrzebnie kasy, czasu czy zwyczajnie nie będzie miała chęci, że jechać pół Polski, aby spotkać się z kimś na premierze czy na jakiś seansie EX2 już po premierze, ale gdyby ktoś jednak..może ktoś z wielkopolski, że faktycznie jakoś się zgadamy w fajnym rejonie kraju..spotkamy się przed lub seansie na piwku..może jak nie Berlin to krajowo jakoś to ogarniemy, czy niebardzo..?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.