Wyniki konkursu.

Konkurs organizowany przez serwis STALLONE.PL i MONOLITH VIDEO dobiegł końca 3. grudnia, ale spec-komisja licząca punkty i sprawdzająca poprawność odpowiedzi potrzebowała aż 3.dni by wszystko ogarnąć, spiąć się i doprowadzić ten konkurs do końca. Z pewnością dla uczestników był to niezwykle ciężki czas w ich życiu, ale to już za nimi/nami! Godzinę temu udało się wyłonić zwycięzców tej niezwykłej zabawy. Tym samym informujemy, że kolejna fantastyczna inicjatywa STALLONE.PL dobiegła końca. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. Niech te płyty i koszulki służą Wam długie lata. Co ciekawe: okładki płyt mają nieco inną grafikę niż te które dostępne są w sklepach. Zatem jakby nie było: białe kruki zwycięzcom trafiły. Ale, żeby już nie podnosić Wam ciśnienia zapraszam na TĘ STRONĘ (lub kliknij na baner), na której znajdziecie i odpowiedzi na pytania i listę zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy (tym, którzy nie znaleźli się na liście też gratulujemy- a jak!).

12 komentarzy

 1. w jednym pytaniu z kim sly zagral w filmie jest blad nie ma tam wymienionego szwarzeneggera bo jest w czołowce kambashak isch.

 2. Nie ma błędu. W „Kambakkht Ishq” nie grał Arnold. Wiem, że większość baz filmowych tak podaje i pierwotnie miał się pojawić, ale ostatecznie go nie było (wiem, bo film oglądałem).

 3. ale w RAW IRON grał z arnoldem – wiem bo film widziałem
  z Juli Benz tez grał w rambo
  takze troszke nieścisłe były odpowiedzi
  PS
  a jaka była poprawna odpoweidz na ostanie pytanie??? 😛

 4. wczoraj dostałem paczke, wszytko całe i bardzo superowe 😀
  bardzo bardzo dziekuję
  (czemu mi avatar nei chce sie pokazac? załadowałem w profilu a dalej szare pole ;( )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.