Wycięte z „Wyścigu”.

W tym roku mija już dziesięć lat od premiery filmu Driven. Film nie cieszy się zbytnią estymą wśród fanów Sylvestra Stallone, nie mówiąc już o krytykach. Owszem film ma sporo wad, ale mimo wszystko lubię do niego wracać. Dało się zauważyć, że rola Sly’a w tym filmie jest trochę ograniczona (sam sobie winien, wszak sam pisał scenariusz). Co więcej film powstał w okresie zdecydowanie gorszym dla aktora. Jego kariera była w poważnym kryzysie, który na szczęście został zażegnany. Film miał w Polsce swoją premierę kinową i został wydany na DVD. Niestety, w dodatkach specjalnych nie zostały dołączone sceny usunięte, które w innych (czytaj: zagranicznych) wydaniach się znalazły. Owszem, kupić film za granicą można, ale mamy prostszy sposób na stronach YouTube umieszczone zostały te fragmenty, które nie znalazły się w ostatecznej wersji filmu. W nich to więcej miejsca poświęcono postaci Joe Tanto. I to jest jedyna okazja zobaczenia Stallone palącego papierosa. 🙂 Scen jest aż 10, i nie przedłużając zapraszam do oglądania 32 minut  dodatkowego materiału, nadmieniając, że niektóre jego fragmenty są naprawdę godne uwagi (choć głównie „gadane”). Bawcie się dobrze: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 10.

3 komentarze

  1. Jestem niezwykle zaskoczony, zobaczyłem wszystkie 10 części i mam wrażenie jakbym oglądałem całkiem inny film. A zaskoczony jestem tym, dlaczego zostały te sceny usunięte. W całości posklejany mógłby dać naprawdę fajny efekt.
    1 scena – Sly i jego ulubione rzemiosło 😀

  2. Z wszystkim scenami film trwałby prawie dwie i pół godziny, i co by nie mówić o tych wyciętych scenach straciłby na dynamice, a to jakby nie było film o szybkim sporcie:) A pierwsza scena faktycznie w dechę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.