Wkrótce na ekranach kin

NEWSSS

To, o czym od miesięcy mówi się z większym lub mniejszym natężeniem w końcu potwierdził sam zainteresowany. Na swoim twitterowym koncie Sylvester Stallone poinformował, że lada moment wybiera się do Filadelfii, by tam po raz siódmy wcielić się w Rocky’ego Balboę w filmie Creed. Jednocześnie zaanonsował swoje kolejne produkcje. Po wspomnianej, wróci do roli Johna Rambo w Rambo: Last Blood, a następnie zagra Grega Scarpę w filmie po tytułem… Scarpa. Na co najbardziej czekacie?

Tomasz Urbański

Redaktor naczelny

View all posts by Tomasz Urbański →

10 komentarzy odnośnie “Wkrótce na ekranach kin

  1. RAMBO V! Ostatnio oglądałem wszystkie poprzednie części w HD i stwierdzam, że film ani efekty jakoś strasznie się nie zestarzały. Cały czas jest moc. Pierwsza część odrobinę odstaje ale to w sumie jest dramat o bohaterze swojej ojczyzny, która ma go w poważaniu. Smutne ale prawdziwe i poruszające. Od części drugiej zawsze ktoś załatwia mu jakieś zajęcie aby się nie nudził i nie wyszedł z wprawy

  2. A ja dziś szukam i zastanawiam się, czy kiedykolwiek ktoś z polskich dziennikarzy przeprowadził wywiad ze Sly’em? Chodzi mi po głowie Wendzikowska, ale chyba się mylę. Wiecie coś na ten temat?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *