Wkrótce na ekranach kin

NEWSSS

To, o czym od miesięcy mówi się z większym lub mniejszym natężeniem w końcu potwierdził sam zainteresowany. Na swoim twitterowym koncie Sylvester Stallone poinformował, że lada moment wybiera się do Filadelfii, by tam po raz siódmy wcielić się w Rocky’ego Balboę w filmie Creed. Jednocześnie zaanonsował swoje kolejne produkcje. Po wspomnianej, wróci do roli Johna Rambo w Rambo: Last Blood, a następnie zagra Grega Scarpę w filmie po tytułem… Scarpa. Na co najbardziej czekacie?

10 komentarzy

  1. Praktycznie na te 3 filmy ze Stallone bohater z lat dzieciństwa tak samo jak Van damme,Arnold czy Norris :):):)

  2. Jak jest Sly to na wszystkie 😀 Choc musze przyznac, ze najbardziej mnie ciekawia dwie, pierwsze pozycje 🙂

  3. RAMBO V! Ostatnio oglądałem wszystkie poprzednie części w HD i stwierdzam, że film ani efekty jakoś strasznie się nie zestarzały. Cały czas jest moc. Pierwsza część odrobinę odstaje ale to w sumie jest dramat o bohaterze swojej ojczyzny, która ma go w poważaniu. Smutne ale prawdziwe i poruszające. Od części drugiej zawsze ktoś załatwia mu jakieś zajęcie aby się nie nudził i nie wyszedł z wprawy

  4. A ja dziś szukam i zastanawiam się, czy kiedykolwiek ktoś z polskich dziennikarzy przeprowadził wywiad ze Sly’em? Chodzi mi po głowie Wendzikowska, ale chyba się mylę. Wiecie coś na ten temat?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.