Uwaga! Bullet To The Head trailer!

Dobra, co tam jakiś plakat, który właściwie niczego nie pokazuje. Czarne tło i tytuł. Owszem, foto fajne, ale  wiem, że czekacie na coś więcej. Mam dla Was prawdziwą petardę! Zwiastun! Tak jest, peeeeełna dwu i pół minutowa zajawka, który przypomina dawne produkcje Sly’a. Prawda? Źle mówię? Wraz z premierą Niezniszczalnych 2 opublikowano trailer nowego filmu Arniego The Last Stand, a teraz mamy cios od Sly’a. Patrzajcie! Bullet To The Head nadchodzi! W USA premiera 1. lutego 2013. Kiedy u nas? Monolith jeszcze tego nie zdradził. PS. Jest już skromna oficjalna strona internetowa.

5 komentarzy

  1. Po paru obejrzeniach – podoba mi się! Sly nadal wygląda na kogoś kto mógłby skopać dupę, niestety nie mogę powiedzieć tego samego o Arnoldzie (chodzi mi tutaj o trailer THE LAST STAND, kto widział, ten wie)

  2. Jestem tego samego zdania. Zwiastun z każdym obejrzeniem zyskuje. Mogą trochę męczyć niektórych żarty odnośnie lat minionych (Rocky Balboa, Niezniszczalni, Bullet To The Head teraz), ale ja jestem zadowolony. Co do Arniego, znów muszę się zgodzić. Największy babol w tym fimie to obsadowa pomyłka czyli Johnny Knoxville. Lubię go w Jackass, ale tylko tam. Robi się z tego film pajacowaty.

  3. Bullet to the head – genialny, czekam z niecierpliwością ;D
    The Last Stand… – sory Arni to jakaś pomyłka..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.