To już dziś – polska premiera Niezniszczalnych.

Tak! Nadszedł ten dzień! To już dziś premiera długo wyczekiwanej produkcji Sylvestra Stallone The Expendables (w naszym pięknym, miodem i mlekiem płynącym kraju nazwanej Niezniszczalni). Tony zdjęć, zwiastuny, zapowiedzi, wywiady, plakaty – to wszystko nakręcało po to abyście Wy, swoje ciężko zarobione pieniądze przepuścili na bilet do kina i wyprawę do świata prawdziwych,hardkorowych twardzieli, którymi zawsze chcieliście być! I dziś możecie to zrobić. Zatem bierzcie dupy w troki (no dobra, poniosło mnie – wybaczcie te emocje:) )…. Zatem czym prędzej ruszajcie i oblegajcie kasy kinowe, by potem delektować się już na sali kinowej tym wyczekiwanym przez niemal dwa lata filmem. Przecież nie po to czekaliście na wspólny film Sly’a, Arniego i Bruce’a by teraz odpuścić okazję zobaczenia ich razem! Oddajcie hołd latom 80. i ich ikonom! A później na naszym FORUM, lub tu w komentarzach, podzielcie się wrażeniami z Niezniszczalnych. Czekam na Waszą reakcję. A w prezencie bardzo fajny, meksykański plakat do filmu do popatrzenia.

3 komentarze

  1. Ja tam nigdy nie chciałam być hardcorowym twardzielem 😛 Haha 😀
    Ej zauważyliście plakat/flagę w samolocie Expendablesów?…cosik mi się znaje, że była podobna do tej from Mexico, którą umieściłeś w newsie…:D

  2. Akurat Ci uwierzymy, na pewno chciałaś… 😉
    A co do czaszki z meksykańskiego plakatu to i owszem była w samolocie, ale także Dolph miał ją na tatuażu no i w tatuażowni Toola rzucali w nią nożami ze Stathamem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.