THE EXPENDABLES 3 – Oni wracają!

I wylądował. Najnowszy, świeżutki drugi teaser Niezniszczalnych 3. Jak widać na poniższym obrazku wciąż niewiele pokazuje. Twórcy najwyraźniej mają ochotę potrzymać nas jeszcze trochę w niepewności w jakim kierunku zmierzać będzie ten cykl (niedawno snuł swe przypuszczenia kolega Rafał). Z poniższej zapowiedzi wynika jedno: będzie wciąż efektownie i wybuchowo (smakowicie zapowiadająca się akcja z pociągiem). Nie zabraknie humoru, a szefujący Stallone wciąż będzie trzymał fason i szyk. Nieco ponad minutowy teaser w głównej mierze skupia się na wyliczeniu nazwisk i krótkim zaprezentowaniu bohaterów, co w niczym nie przeszkadza by poczuć moc i testosteron. Nie zabraknie starej ekipy, którą zasilą kolejne legendy. Na szczęście znajdzie się wśród nich kobieta, szalenie ambitna mistrzyni federacji UFC Ronda Rousey, bo jak wiadomo co za dużo (chłopów) to nie zdrowo.
Czy uda się Patrickowi Hughesowi zapanować nad taką obsadą i wygospodarować dla każdego odpowiednią ilość czasu? Liczę na to, a na razie zapraszam na robiący smaku seans.

Wiem, że się czepiam, ale dlaczego w tytule trzecią część podpisano rzymską cyfrą, a nie jak było w przypadku drugiego filmu arabską? Zawsze takie zmiany mnie irytowały w obrębie jednej serii.

ex3ssqwuifj

 

ex3zwiastun_iko

 

ex3podzwiastun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.