The Bleeder

Będziemy tak czekać i czekać…. Ucichło. Po prostu jakby nowy mangement Sly’a zapadł się pod ziemię. Żadnych przecieków co do dalszych ruchów aktorskich Stallone’a. Albo czekają z jakąś megapetardą, albo spijają jeszcze sukces po sezonie nagród. Jedynie jakieś niewyraźne ploty: gościnny występ w Strażnikach galaktyki 2, a to start zdjęć jesienią do Niezniszczalnych 4. Żadnych konkretów. Sam zainteresowany też milczy. Zmowa czy co? Na naszym podwórku premiera Creeda na DVD i Blu-Ray też się przesuwa w czasie. Najpierw miał być koniec kwietnia, później maj, a teraz prawdopodobnie początek czerwca.

W związku z tym mam temat zastępczy, ale myślę, że zainteresuje Was, bo poniekąd dotyczy w jakiś sposób Sly’a. Studio Millennium Films, które stoi za produkcją cyklu Niezniszczalni i czwartego Rambo przygotowuje biografię Chucka Wepnera The Bleeder. Miłośnicy Rocky’ego pewnie chwytają o co chodzi. Ale gwoli wyjaśnienia. Wepner to legendarny pięściarz, który zmierzył się jak równy z równym z Muhammadem Alim i napędził niezłego stracha mistrzowi podczas walki posyłając go nawet na chwilę na deski. Przetrwał niemalże do ostatniego gongu (techniczny nokaut 19 sekund przed końcem). I to właśnie on i jego walka były inspiracją do stworzenia postaci Rocky’ego i scenariusza o filadelfijskim bokserze. Zresztą sam Chuck Wepner sądził się ze Stallone o kasę za tę inspirację. W każdym razie film jest już w fazie postprodukcji. W głównej roli zobaczymy Lieva Schreibera. Partnerować mu będzie Naomi Watts. Reżyseruje kanadyjczyk Philippe Falardeau. Data premiery nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie w filmie nie pojawi się postać Sylvestra Stallone.

7 komentarzy

  1. Masakra z wydaniem Creeda na DVD, zazwyczaj film wychodzi ok 3-4 miesiące po premierze w kinie, natomiast czerwiec?? to prawie pół roku. Zwariowali!!!

  2. A skąd wiecie że creed w czerwcu. Nie jestem podejżliwy, ale chciałbym się dowiedzieć bo już szykowałem portfel czytając na waszej stronie że wyjdzie w kwietniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.