Szczegóły Creeda.

DSC_2567-Large

Warner Bros. opublikowało zarys fabuły Creeda, będącego spin-offem serii Rocky. Cytujemy za filmweb.pl:

Adonis Johnson nigdy nie poznał swojego sławnego ojca, bokserskiego mistrza świata Apollo Creeda, który zmarł przed jego urodzeniem. Ale nie ma żadnych wątpliwości, że boks ma we krwi. Dlatego też Adonis przybywa do Filadelfii, miejsca legendarnej walki Apolla z twardym pretendentem do mistrzowskiego pasa Rockym Balboą.
Kiedy Adonis pojawia się w Mieście Braterskiej Miłości, odnajduje Rocky’ego (Stallone) i prosi go, by został jego trenerem. Ten upiera się, że porzucił boks na dobre. Jednak widząc w nim tę samą determinację i siłę, jaka wcześniej charakteryzowała Apolla – jego wielkiego rywala, a później jeszcze większego przyjaciela – postanawia się zająć Adonisem. Rocky zaczyna trenować młodego boksera, jednocześnie zmagając się z przeciwnikiem bardziej śmiertelnie niebezpiecznym od jakiekolwiek rywala spotkanego na ringu.
Mając Rocky’ego w swoim narożniku, Adonis szybko zyskuje szansę walki o tytuł. Czy zdoła obudzić sobie nie tylko pragnienie zwycięstwa, ale też serce prawdziwego wojownika, zanim wejdzie na ring?

EWENTUALNE SPOJLERY /CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ/

Wygląda więc na to, że film będzie nie o wnuku, ale o synu Apolla. Co ciekawsze, jak już wcześniej zauważyli internauci, jedno ze zdań może budzić sporo emocji. Padły pewne podejrzenia, że w tej produkcji Rocky zmagał się będzie z ciężką chorobą. Czy to może doprowadzić do jego śmierci? Czy taki koniec szykują scenarzyści dla tego boksera? Pewnym jest, że nie zobaczymy w tej części Paulie’ego. Kręcona już była scena w której Rocky odwiedza groby swojej żony Adrian i właśnie szwagra…

 

4 komentarze

  1. Zapowiada się całkiem nieźle, jednak jeśli Rocky zachoruje i umrze to wg mnie będzie to trochę głupie zakończenie… Z tymi wizytami na grobie też średnio…:/ najpierw przychodzi do Adrian, teraz przyjdzie do Paullie’go, a na końcu co? młody Creed odwiedzi zbiorowy grób i polecą napisy?

  2. Aż takich szczegółów nie podano. Trzeba pamiętać, że to nie film o Rocky’m, tylko o Creedzie.. W każdym razie na liście płac wg imdb.com takiej postaci próżno szukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.