Strażnik galaktyki?

stallone5f-4-webDobra ludziska, nie ma co załamywać rąk. Było, minęło. Oscary za nami i za Sly’em. Lecimy dalej z tym życiem. Internet wypuścił teraz taką plotkę… Stallone’a widziano jak wychodził ze stdia w którym kręceni są właśnie Strażnicy galaktyki 2, czyli komiksowy blockbuster ze stajni Marvela. I się rozpoczęły spekulacje. Zobaczymy go w sequelu tej radosnej przygodówki, czy może to tylko przypadek? Pewnie wkrótce doczekamy się oficjalnego komentarza w tej sprawie. Jeśli tak, to oczywiście nie będzie to główna rola, tylko z pewnością jakaś istotna drugoplanówka lub mocny epizod. Nie jestem mocny w marvelowym uniwersum, ale znając życie, zagranie w jednym filmie skutkuje angażem do kolejnych z tą samą postacią. Chcielibyście ponownie komiksowego Sly’a?

4 komentarze

  1. Niestety chyba mamy tu chyba do czynienia z potwierdzeniem opinii o nowym agencie Sylvka dzięki któremu będziemy mogli go oglądać w rolach superbohaterów Marvelowskich produkcji. Oby to nie była prawda… Sly powinien zdecydować się na kontynuację Cobry, to byłby strzał w 10.

  2. Cobra 2 i 70 letni Cobretti , nie widzę tego, to nie byłby dobry pomysł. Powinien grać już bardziej „spokojne” role. Tak uważam. Zresztą w Creedzie był fenomenalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.