Stallone nie będzie osadzony.

Pamiętacie akcję z plagiatem scenariusza do pierwszych Niezniszczalnych? Chodziło o pozew który wystosował Marcus Webb przeciw Sly’owi. Twierdził on, że jego tekst „The Cordoba Carpet” jest bliźniaczy z tym co później napisał Stallone.

Sprawa już raz zakończyła się uniewinnieniem aktora, całkiem niedawno sędzia podtrzymał tę decyzję. A skoro już o Niezniszczalnych mowa, to jak w przypadku prac przedprodukcyjnych do drugiego filmu, i tym razem chodzą słuchy i plotki o wolnym wakacie na reżysera.

Chęć zrobienia trzeciego filmu zadeklarował sam John Woo, legendarny reżyser z Hong Kongu. Postawił jednak warunek, by studio niespecjalnie „wcinało” się w jego wizję filmu. Wciąż niewiele wiadomo w kwestii samej obsady, poza tym, że propozycję powrotu z aktorskiej emerytury odrzucił Sean Connery.

2 komentarze

  1. Tak czytalem o tym i jestem za Woo ma kilka hitow na swoim koncie i mam nadzieje ze dojda do porozumienia panowie i licze na powrot JCVD .

  2. Ja nawet jakiś czas temu jeszcze zanim przeczytałem o tej nowince myślałem sobie, że fajnie by było gdyby Woo nakręcił następną część. Zrobił kilka całkiem fajnych filmów akcji np. „Nieuchwytny Cel z JCVD. Podobno marzy mu się walka Van Damma z Jetem Li :D. Ja jestem jak najbardziej za 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.