Sly w Cannes 2015

Sly lubi Cannes. Bywał tam wielokrotnie, ostatnio rok temu promował trzecią część Niezniszczalnych z całą obsadą. Pojawił się i w tym roku, tradycyjnie z całą rodzinką. Tym razem w nieco innym charakterze.

16. maja uczestniczył w otwarciu wystawy w Museum of Modern and Contemporary Art, która jest retrospektywą jego twórczości malarskiej. Sly nieczęsto prezentuje efekty swojej pasji. Dla swoich miłośników jednak zrobił wyjątek. Wystawa cieszy się dużym powodzeniem, choć nie wzbudza takich kontrowersji jak przy okazji ostatniego razu w Rosji.

Stallone wypowiedział się w kwestii swojego kolejnego kroku w materii filmowej. Przyznał, że powstaną Niezniszczalni 4 i będzie to ostatnia część cyklu (wciąż prawdopodobny jest żeński spin-off i pewny serial produkowany przez Fox). Jak pisał wcześniej Romek, w czwartej części nie zobaczymy Manny’ego Pacquiao.

1 komentarz

  1. Ciężko było znaleźć ten post w google, stronka ciekawa, zasługuje na lepsze pozycje w wyszukiwarkach. SEO w 2015 stało się skomplikowane, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.