Stallone z wizytą u Manny Pacquiao

Kilka dni temu, przygotowującego się do „walki stulecia” Manny’ego  Pacquiao odwiedził Sylvester Stallone. Kilka fotografii wyraźnie pokazuje, że panowie bardzo przypadli sobie do gustu i się najzwyczajniej w świecie lubią.

Czy to oznacza, że popularnego „Pacmana” zobaczymy w czwartej części The Expendables? Jest na to spora szansa. Jednak na razie przed pięściarzem najważniejsza walka w jego życiu, z Floydem Mayweatherem Juniorem – już w sobotę, 2.maja.

O samym filmie na razie nie wiele słychać, jednak od czasu do czasu któryś z aktorów wspomni, że chętnie ponownie pojawiłoby się na planie tej serii.

A to Arnold Schwarzenegger publicznie mobilizował Sly’a do pisania scenariusza, a to Jason Statham deklarował, że gotowy jest wystąpić w każdej kolejnej odsłonie cyklu, a to Dwayne „The Rock” Johnson wspomni o ogromnej chęci zagrania ze Sly’em (zapraszał Stallone’a na plan ósmej części „Szybkich i wściekłych”).

Jak widać chętnych nie brakuje, czy jednak przekona to producentów to zainwestowania w ten film po pamiętnym wycieku EX3 do sieci przed premiera kinową?

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.