Sly ma rywala !

Ostatnio mogliśmy słyszeć o możliwej nominacji do Oscara (a nawet o dużych szansach na zdobycie tej statuetki) dla Sylvestra za drugoplanową rolę w Creed. Wygrana na „National Board of Review” i nominacja do Satellite potwierdza powyższe przypuszczenia. Jednak w drodze do pierwszego Oscara pojawił się silny rywal. Jest nim Mark Rylance za świetną rolę w Most szpiegów.
Zatem po dotychczasowych rozdaniach nagród największymi faworytami do zdobycia Oscara są: Rylance oraz Stallone. Oczywiście liczę na wygraną tego drugiego, zasługuje na to.

PS. w Box Office USA Creed uzbierał już $65.1 mln

3 komentarze

  1. Rylance był faktycznie świetny w „Moście Szpiegów” i jest spora szansa, że nominacje otrzyma. Obawiam się jednak, że jak w zasadzie co roku ta kategoria(drugoplanowa rola męska) będzie obstawiona bardzo mocną grupą. Nie zdziwię się gdyby Del Toro dostał nominację za „Sicario” i obawiam się też realnej konkurencji ze strony aktora bardzo na topie od kilku lat – Toma Hardy za rolę w filmie „Zjawa”.
    Oczywiście życzę Sly’owi nominacji i wygranej z całego serca. Już w czwartek mamy ogłoszenie nominacji do złotych globów. Jeśli tam pojawi się nazwisko Stallone, możemy być już prawie pewnie iż usłyszymy je także przy nominacjach do oskarów.

  2. Fajnie jakby Sly wygrał tego upragnionego Oscara. Podsumowało by to jego długą i niesamowitą karierę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.