Różne takie

'The Expendables 3' German Premiere

Krótko i na temat. Ostatnio pojawiło się kilka wywiadów ze Sly’em, w których potwierdza (jednak!) rozpoczęcie prac nad filmem Creed. W filmie o wnuku Apollo Creeda ponownie wcieli się w Rocky’ego. Tytułową postać ma zagrać Michael B. Jordan, który zapowiada, że na jednym filmie się nie skończy. Rozpoczęcie zdjęć w styczniu 2015.

Monolith Video planuje premierę na DVD i Blu-Ray Niezniszczalnych 3 na 4.grudnia. Wciąż ważą się losy, czy będziemy mogli zobaczyć wersję reżyserską (która w Niemczech i Francji jest zapowiadana) czy jedynie kinową. A na styczeń zapowiada kolejną premierę DVD i Blu-Ray. Reach Me. Polskiego tytułu jeszcze nie znamy.

5 komentarzy

  1. Widać że jednak Rocky siedzi nadal w Sylwku, mimo tego że opowiadał tyle o tym jak to szósta część podsumowała i definitywnie zakończyła całą serię. Ale mnie osobiście bardzo cieszy taki spin off, może chociaż zobaczymy jakiś pokazowy trening w wykonaniu Rocky’ego albo takie genialne czarno-białe wspomnienia jakie były w ostatnim Rambo:)
    pzdr
    Damian

  2. Miałem nadzieję że powstanie Creed 🙂 Chętnie ujrzę „Rockiego” z innej strony.

    Co do niezniszczalnych, oczywiście jestem za wersją reżyserską..

  3. EXP popieram innych sly’o fanow 😀 A na Creeda, no coz liczylem na to, i trzymalem kciuki za powodzenie tej produkcji. No i sie udalo Rocky is back 🙂

  4. Jeszcze chcialem dodac, tak jak my wychowalismy sie na ROCKYM tak samo moze byc w przypadku naszych dzieci, które beda własnie mowic o Creedzie i tak kolejno Creed I, II, III, IV 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.