Rocky Vs Drago z datą premiery

Rocky Vs Drago z datą premiery tak! Jesienią, 11 listopada tego roku, premierę będzie miała reżyserska wersja jednego z najbardziej ikonicznych filmów lat osiemdziesiątych. Mowa oczywiście o ROCKY’M IV i imponującej walce Rocky’ego z potężnym Ivanem Drago. Film dostał nowe życie, nowy montaż, nowy mastering i nową wizję Sly’a. A także nowy tytuł: Rocky Vs Drago.

Premiera ma odbyć się w Filadelfii. Obraz trafi do kin, ale nie wiadomo czy w limitowanej liczbie kopii czy trafi może do szerokiej dystrybucji (raczej to pierwsze). Czy trafi do Polskich kin? Nie wiadomo. Liczę, że chociaż zostanie w naszym kraju przyzwoicie wydany na DVD, Blu-Rayu i 4K Ultra HD.

A propos kin, już 30 lipca (w USA 6 sierpnia) w naszych kinach zobaczyć będzie można reboot Legionu samobójców, z Sylvestrem Stallone, który zdubbingował King Sharka.

💥Wciąż nie wiadomo co z Samarytaninem. Film miał trafić do szerokiej dystrybucji kinowej 4 czerwca. 4 czerwca już mieliśmy a filmu nie widać. Nie ma plakatów, nie ma zwiastunów. Dystrybutor milczy w sprawie nowego terminu premiery. Być może ma to związek z zakupem przez amazon wytwórni MGM i jej zasobów. Mam nadzieję, że film nie trafi od razu na platformę streamingową i zobaczymy go na dużym ekranie.

2 komentarze

  1. Super, nie mogę się doczekać odświeżonej wersji Rocky IV.

    Martwi mnie trochę brak jakichkolwiek informacji na temat Samaritan :/

    1. Nie wiem na ile rzetelnie można ocenić info z DVD Max, ale na ich stronie Samarytanin ma premierę 23 września 2021. Czyli prosto na dvd/ blu ray. Oby tak się nie wydarzyło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.