Rocky IV – pełny score Vince’a DiColi do kupienia.

Miłośnicy muzyki filmowej, szczególnie tej z filmów Sylvestra Stallone z pewnością zdają sobie sprawę, że soundtrack dostępny z czwartego Rocky’ego zawierał głównie piosenki z filmu i raptem kilka ilustracji muzycznych Vince’a DiColi. Kompozytor przez wiele lat walczył o to, by cała jego praca nad tym filmem została wydana na płytach. I po 25 latach chłop się doczekał, w raz z nim my. Po raz pierwszy cały score z hitu Sly’a został wydany dzięki wydawnictwu Intrada. Płytę (na której znajdziemy choćby na nowo zaaranżowany przez DiColę główny motyw muzyczny z Rocky’ego) można kupić TUTAJ  za 20 dolarów (doliczcie jakieś 7-8 dolców za przesyłkę).  Gorąco zapraszamy do zakupu bo to prawdziwy rarytasik. Dla chętnych wrażeń natychmiastowych wytwórnia przygotowała próbki materiału muzycznego do odsłuchania. Zapraszamy wszystkich do muzycznego powrotu do lat 80.

18 komentarzy

 1. Świetna sprawa, zawsze żałowałem, że na Soundtracku z 4 nie ma kilku świetnych utworów z filmu. Podczas słuchania próbek nawet przeszły mnie ciarki:) Bardzo miłe zaskoczenie.

 2. tomashec znalazłem w sieci, w formacie mp3-320kbbs. 😛
  Jeśli można to mogę podać namiar skąd ściągnąć?
  Pozdrawiam

 3. Mani3k, to jest moj nr gg: 11580179 Gdybym mogła prosic Cię o kontakt w sprawie tego soundtracka…byłabym wdzięczna.

 4. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem.
  Co do forum – jak ruszałem z nową formą stromy, jeszcze działało, choć chba postów nie omżna było pisać bo coś się popsuło. Teraz nie ma forum. Przez pewien czas myślałem, że nikt nie czyta strony, bo się nie odzywaliście i nie miałem statystyk, ale jak się okazuje, trochę osób wchodzi, porównywalnie ze starą wersją strony.

 5. Ludziska nie mam przeciwko – jeśli ktoś to zorganizuje, chętnie podepnę to na stronę. Ale znając sytuację stallone-maniax w Polsce, to częstotliwość udzielania się na forum jest minimalna i według mnie lepiej się dogadujemy w komentarzach do newsów.
  A teraz strona przyjmując charakter mniej oficjalny jeszcze bardziej do tego sprzyja! Zatem jak chcecie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.