Restart

Jak pewnie zauważyliście, start nowej odsłony strony Stallone.pl spowodował takie zamieszanie w internecie, że nagle z przyczyn tajemniczych pierwsze newsy zaginęły w jego czeluściach. Tym samym trzeba było wykonać restart ponowny, co dziś uczyniliśmy. Pierwsze koty za płoty. Dzięki pomocy Piotra, została włączona możliwość rejestracji i logowania się – korzystajcie z tego, opiniujcie, piszcie. Jesteśmy zawsze ciekawi Waszego zdania. Do klawiatur!

12 komentarzy

  1. Ja też się doczekałem. A start nie był taki dobry, choć do najgorszych nei należał 🙂 Ale mam nadzieję, że teraz będzie tylko jak po maśle, tudzież z górki 🙂

  2. Ja jestem w redakcji. Piszę teksty. Sprawami technicznymi zajmuje się Piotr. I to wszystko. A chętny jesteś Magic? Przy okazji. W Waszych profilach można dodać sobie awatary.

  3. Myślę, że chętnych nie brakuje. Trzeba ich tylko odpowiednio zachęcić. Ja całe życie jestem wielkim fanem Stallone’a i jestem chętny. Pytanie tylko czy Wy też 😉

  4. Mój poprzedni komentarz zaakceptowany przed admina (a więc i przeczytany), ale odpowiedzi brak. To wiele wyjaśnia w kwestii rozwoju serwisu.

  5. Wybacz Len, ale wciąż zgrywamy się administracyjnie i nie zawsze starcza czasu i innych czynników na odpowiedzenie o czasie. Jeśli chodzi o pomoc, pamiętam, że kiedyś rozmawialiśmy na GG o tym. Stanęło w martwym punkcie. Napiszę co przydałoby się. Uzupełnić stronkę o biografię, i inne działy które były na poprzedniej stronie, planujemy otworzyć galerię. Jeśli masz takie umiejętności to przyjmiemy z otwartymi rękoma, postawimy piwo, a nawet dwa. Myślę, że warto byłoby otworzyć specjalną podstronę do najnowszej produkcji Sly’a The Expendables. Do wyboru do koloru.

  6. Powiem szczerze – zdziwiłem się, że odpisałeś. Ja jestem wielkim fanem Stallone’a i mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu serwisów internetowych, więc trudno żebym nie był zainteresowany 🙂

    Również pamiętam rozmowę, ale nie pamiętam dlaczego skończyło się na niczym. No niemniej, odezwij się do mnie na Gg (numer: 5830092), tam omówimy szczegóły.

  7. A już się bałem, że strona nigdy nie wróci:) Szkoda tylko tych starych newsow i informacji które były na stronie…Ale od czegoś trzeba zacząć:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *