Rambo wraca!

Mieliście wątpliwości co do „Creeda” czyli spin-offu serii Rocky? To co powiecie na taką informację: Entertainment One i wytwórnia NuImage szykują serial telewizyjny Rambo! Tak jest, najwyraźniej Avi Lerner zmienił strategię i zamiast piątej części, zobaczymy przygody Johna na małym ekranie. Co ważne, prowadzone są rozmowy z Sylvestrem Stallone (który aktualnie odstawia harce na planie trzeciej części The Expendables). Co to może oznaczać? Zupełnie nie wiem. Czy Sly miałby pociągnąć przygody dalej? Czy może pojawiałby się gościnnie w serialu na zasadzie starego Johna wspominającego czasy, a całość byłaby prequelem do całej serii. Co Wy na to?
PS. To byłaby nie pierwsza przygoda Zielonego Bereta z telewizją. W 1986 roku powstał serial Rambo. the Force Of Freedom. Dla uściślenia dodam, że animowany serial.

2 komentarze

  1. Jesli serialowego Rambo bedzie gral Sly jestem za, a jak nie to nie widzi mi sie to. Ogolnie od tego calego serialu wolalbym jednak 5cz. przygod Johna.

  2. Raczej nie jestem za tym serialem i tak jak ty macko wolała bym V część Rambo, jeżeli mam już wybierać, chociaż uważam że VI zakończyła jego przygody, biorąc pod uwagę chociażby samo zakończenie. Nie jestem za żeby to ciągnąć dalej w nieskończoność. Klasyka niech zostanie klasyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.