Rambo w Las Vegas.

Rambo powraca jak bumerang. Co kilka miesięcy pojawiają się mniej lub bardziej konkretne newsy odnośnie piątej części przygód tego niezłomnego bohatera. Dziś kolejny. Według najnowszych doniesień ostatnia (?) część cyklu zostanie zrealizowana zaraz po tym, jak Stallone skończy zdjęcia do Grudge Match. Piątego Rambo kręcić będą w… Las Vegas i okolicach, a także na pustyniach w Newadzie i Arizonie.
Skoro mowa o Johnie. Pamiętajcie, że już pod koniec roku premierę będzie mieć gra Rambo, oparta na pierwszych trzech filmach. Czekacie?

6 komentarzy

  1. Grę kupuję bez żadnego ale! .. ;D
    Ale co do Rambo 5 nie jestem przekonana…
    Uważam że 4 wszystko zakończyła,w końcu wrócił do domu, do ojca, czy ja wiem czy jest sens ciągnąć to dalej? ..
    Jak będzie to oczywiście obejrzę ♥ Ale uważam że to troszkę bez sensu.. ;P

  2. Johnny nie mogąc się dogadać z ojcem, który nie chciał zgodzić się na jego sposób wypasu bydła postanowił zatopić swe smutki w szklaneczce..wódki 😛 hahaha z tej okazji wybył do LV, ale okazało się, iż i tam mu się przyfarciło gdyż nie dopatrzył jednej drobnej luki w swym misternie opracowanym planie, mianowicie – stan Nevada nie produkuje wódki !! Iiiiii z tejże okazji pieniądze przeznaczone na ten trunek roztrwonił na automatach, ruletce i grze w Wojnę! 😀 Tak mniej więcej widzę scenariusz 5 części Rambo! Pytanie jest zasadnicze-po cóż psuć tak cudne zakończenie serii jakim była 4 część?! Nie łapię tego! :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.