Prequel Rambo?

Czyżby miały się sprawdzić wizje nasze i fanów? Jakiś czas temu Sly definitywnie zarzekał się, że piątego Rambo nie będzie. Wtedy to przedstawiciele MIllennium Films i NuImage, czyli właścicieli praw do postaci i filmów wypuścili teaser-poster zwiastujący piątą odsłonę Rambo. Wyglądało na to, że coś jednak mają w zanadrzu. Ale jak to? Rambo bez Sly’a? Wtedy pojawiło się kilka hipotez, z których ta o prequelu całego cyklu wydawała się najsensowniejsza. I jak to się skończyło? A tak, że w ostatnich wywiadach Stallone coraz częściej zastanawia się (na razie w teorii) nad takim filmem, opowiadającym o Johnie w czasach wojny wietnamskiej. Wywnioskować można, że w takiej formie widziałby kontynuację, a siebie na stołku reżysera. Zatem czekamy. Pewnie teraz pojawi się mnóstwo plotek i dziwnych faktów, ale znając hollywoodzkich producentów ostatecznie film taki zobaczymy…. A co Wy o tym myślicie?

4 komentarze

  1. ja jestem za ale tylko wtedy gdy bedzie w nim Stallone inni powiedza ze za stary na prequel owszem ale od czego sa komputery ? Tak jak to zrobili z Arnim w ost.terminatorze salvation postac calkowicie wygenerowana przez komputer tylko w przypadku sly’a wystarczylo moze lekko odmlodzic twarz i usunac tatuaze i nic wiecej sylwek ogolnie sie dobrze trzyma nie to co terminator;p

  2. macko, nie wiem jak sobie 65 latka w roli dwudziestolatka. Arnie w Terminatorze pojawil sie przez chwile, nic nie mowil i mimika tam praktycznie ne istniala. Nie na nim opieral sie film. Ja chetniej bym obejrzal prequel od piatej czesci, aczkolwiek tez nie jestem specjalnym zwolennikiem kontynuacji tematu Rambo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.