Premiery telewizyjne.

Zasługą, że wielki comeback Sylvestra Stallone się udał są premiery kolejnych części wielkich hitów Sly’a. Postaci ikonicznych: Johna Rambo (wrócił po raz czwarty) i Rocky’ego Balboa (szósta odsłona), które każdy średnio zorientowany człowiek zna. Wiem, że te przygody po reaktywacji oglądaliście już jakieś 173. razy, ale wartym odnotowania jest fakt, iż ogólnodostępne niepłatne polskie telewizje przygotowały ich premiery w drugiej połowie maja! Nawet w tym samym tygodniu. Już 17. maja (poniedziałek) o 20.00 Polsat wyemituje Johna Rambo, a w piątek 21. maja, również o 20.00 stacja TVN zaprezentuje Rocky’ego Balboa. Zatem siadajcie wygodnie przed telewizorem, zaproście sąsiadów, znajomych, przyjaciół, babcie i dziadków, ciocie i wujków oraz rodziców i oddajcie się urokowi Sly’a i polskiej telewizji. Oczywiście przerywanie filmu reklamami w najciekawszych momentach gratis. 🙂 Szczegółowy program czyli SlyTV tylko u nas, tylko TUTAJ.

3 komentarze

  1. No, trzeba przyznac, ze fajnie to wyszlo. Dziś Rambo, a w piatek Rocky. W sumie z chęcią obejrzę, bo tych filmów nie oglądałem po kilkanascie razy tak jak inne ze Sly’em.

  2. Ja jestem ciekaw jak potraktują Rambo, czy go „potną” i usuną brutalne sceny, bo w końcu to 20.00 – czasem o 20.00 to Polsat bajki puszcza.

  3. Raczej nic nie zostało na szczęście wyciete, tak mi sie wydaje. A co do filmu to po raz kolejny przekonałem się o tym, ze 5 czesc nie jest potrzebna, to zakonczenie chociaz nie jest tak dobre jak Rocka, to dla mnie jest wystarczające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *