Powiększa się obsada piątego Rambo

Do Sylvestra Stallone, który w pocie czoła pracuje na planie piątej odsłony cyklu o Johnie Rambo, dołączyły w wyniku wygrania castingów do ról hiszpańskojęzyczni aktorzy. W czarny charakter i zarazem głównego przeciwnika Sly’a wcieli się Sergio Peris-Mencheta, aktor mający niewielki romans z Hollywood (któraś z części Resident Evil, a ostatnio serial Snowfall), a grający głównie w swej rodzinnej Hiszpanii i tamże bardziej rozpoznawalny. Wygląd ma, więc powinno być dobrze. Reporterkę Carmen Delgado (swoją drogą pamiętacie odcinek serialu animowanego Rambo, w Polsce wydany na kasecie jako Katastrofa w Delgado?), która odkrywa  w wyniku śledztwa proceder handlu żywym towarem na granicy z Meksykiem wcieli się szerzej znana Paz Vega. Aktorka również ciesząca się dużą popularnością wśród rodaków, ale ceniona również za granicą. I w końcu najmłodsza, w filmie ofiara porwania Gabrielle Yvette Monreal. Ta dwudziestosześcioletnia aktorka pracuje w Stanach Zjednoczonych i grywa przede wszystkim w serialach, niekoniecznie w rolach pierwszoplanowych.

Przypomnijmy, że reżyseruje Adrian Grunberg (Dorwać gringo z Melem Gibsonem, i jako drugi reżyser przy serialu Narcos). Za scenariusz odpowiadają Matthew Cirulnick i Sylvester Stallone. Premiera jesienią przyszłego roku.

PS. Według prasowych doniesień piąty Rambo będzie miał tytuł Rambo V: Last Blood. Wciąż nie jest to potwierdzona przez studio informacja, choć wielce prawdopodobna. Czy będzie to ostatnia, tego nie byłbym tak pewien, natomiast krew i owszem – tej z pewnością zobaczymy dużo na ekranie 😀

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.