PLAKAT – The Expendables 3

W sierpniu do kin wejdzie trzecia część Niezniszczalnych. Właśnie rozpoczęła się promocja filmu. W czterech różnych niezależnych serwisach filmowych „porozrzucano” aż szesnaście plakatów do tego filmu. Każdy przedstawia innego bohatera cyklu. Poniżej znajdziecie ich komplet.

Jedno jest pewne. Są dość zaskakujące i nietypowe jak na postery promujące wypełnione po brzegi testosteronem kino. Z pewnością aktorzy znakomicie bawili się podczas robienia sobie fotek z efektownymi spluwami. Jest wesoło, radośnie i z dystansem. Intrygujący kierunek obrał dział promocji. Doceniam zamysł, ale mimo wszystko brakuje czegoś tym plakatom. Są takie… puste i szare. Z tyłu nic się nie dzieje, a wybrany kolor przewodni dodatkowo tę pustkę pogłębia. Na szczęście radosne mordy (mój faworyt to freaky Terry Crewes – chyba największy kawalarz w grupie) ratują sytuację. Choć jak patrzę na Harrisona Forda to nie wiem czy dożyje on zakończenia zdjęć do kolejnych Gwiezdnych Wojen.

Premiera zwiastuna już dziś i mam nadzieję, że tam już będzie konkret, a Stallone z resztą ekipy pokaże kilka wybornych akcji.

aass

AB

as

dl

gp

hf

jl

js

kg

kl

mg

rc

rr

tc

vo

ws

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.