PLAKAT – The Expendables 3

W sierpniu do kin wejdzie trzecia część Niezniszczalnych. Właśnie rozpoczęła się promocja filmu. W czterech różnych niezależnych serwisach filmowych „porozrzucano” aż szesnaście plakatów do tego filmu. Każdy przedstawia innego bohatera cyklu. Poniżej znajdziecie ich komplet.

Jedno jest pewne. Są dość zaskakujące i nietypowe jak na postery promujące wypełnione po brzegi testosteronem kino. Z pewnością aktorzy znakomicie bawili się podczas robienia sobie fotek z efektownymi spluwami. Jest wesoło, radośnie i z dystansem. Intrygujący kierunek obrał dział promocji. Doceniam zamysł, ale mimo wszystko brakuje czegoś tym plakatom. Są takie… puste i szare. Z tyłu nic się nie dzieje, a wybrany kolor przewodni dodatkowo tę pustkę pogłębia. Na szczęście radosne mordy (mój faworyt to freaky Terry Crewes – chyba największy kawalarz w grupie) ratują sytuację. Choć jak patrzę na Harrisona Forda to nie wiem czy dożyje on zakończenia zdjęć do kolejnych Gwiezdnych Wojen.

Premiera zwiastuna już dziś i mam nadzieję, że tam już będzie konkret, a Stallone z resztą ekipy pokaże kilka wybornych akcji.

aass

AB

as

dl

gp

hf

jl

js

kg

kl

mg

rc

rr

tc

vo

ws

Tomasz Urbański

Redaktor naczelny

View all posts by Tomasz Urbański →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *