Ostateczny plakat Bullet To The Head.

Przed Wami ostateczna wersja plakatu do wchodzącego 1. lutego w USA najnowszego filmu Sylvestra Stallone Bullet To The Head. Niestety w polskich kinach tej produkcji nie zobaczymy. Monolith wprowadzi go do dystrybucji od razu na DVD/Blu-Ray. Pewnie gdzieś w okolicach kwietnia/maja.

PS. Biję się w pierś z przeprosinami. Okazuje się, że wydanie DVD Niezniszczalnych 2 ma dodatki (choć nie ma ich wersja na Blu-Ray!). Są to: zwiastun, wywiady i materiał z planu. Jak jesteście w posiadaniu DVD dajcie znać czy warte uwagi. Aha, prócz opisywanych nie dawno edycji, jest jeszcze jedno z wisiorkiem.

6 komentarzy

  1. Cztery ostatnie filmy Stallone miały premierę w polskich kinach. Zapowiedzi były również takie że Bullet to the head również zobaczymy w kinie.Niestety srogo się k….a zawiodłem. Cóż czekamy do maja na dvd.

  2. Jak to nie będzie w kinie 🙁 … zawiedziona jestem… dobrze chcoiaż że będzie na DVD … 🙂
    A co to DVD niezniszczalnych 2 mam zamowiona wersje z niesmiertelnikiem ^^ Mysle ze niedlugo film powinien przyjsc 🙂

  3. Powiem szczerze że nie podoba mi się ostateczna wersja plakatu.. Szkoda że nie będzie tego filmu w polskich kinach, ale cóż nic na to nie poradzimy. Pozostaje nam tylko czekać na nowe produkcje Sly’a.

  4. Też jestem mocno zawiedziony. Tym bardziej, że z każdym razem kolejny film Sly’a radził sobie coraz lepiej. Pewnie decyzje zapadły już ostatecznie, ale kto wie, może da się coś zrobić. Piszcie maile na info@monolith.pl z prośbą o wprowadzenie filmu do kin i pytajcie dlaczego podjęli taką a nie inną decyzję. Może odpiszą? Plakat jest bardzo fajny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *