Oscarowa nocka

Dziś w nocy gala wręczenia na gród Amerykańskiej Akademii Filmowej, czyli Oscarów. Tradycyjnie już telewizja publiczna nie będzie transmitować ceremonii, natomiast obejrzycie ją na pewno na Canal+. Jeśli jednak macie namiary na jakieś pewne streamy internetowe to wrzucajcie linki w komentarzach (na tę chwilę znalazłem TEN).  Nas rzecz jasna najbardziej interesuje kategoria najlepszy aktor drugoplanowy, w której nominowanym jest Sylvester Stallone za kapitalną rolę w Creedzie. Trzymajcie kciuki. Chris Rock rozpocznie galę ok. godziny 2.00 czasu polskiego. W USA będzie to jeszcze 28 luty 🙂

LIVE STREAM OSCARÓW – KLIKNIJ

9 komentarzy

 1. Mdleję…. 🙂
  Panowie przecież to nagroda. Wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale czy jeszcze pół roku temu myślelibyście, że Sly w ogóle pojawi się na gali? Jest dobrze. Dobre słowo o Sly’u poszło w świat, przy ogłaszaniu nominacji dostał największy aplauz, otrzymał Złotego Globa… Się dzieje.

 2. Tragedia. Od tego momentu w ogóle nic już nie wyniosłem z pozostałej godziny Oskarów.
  Widać było jego rozczarowanie w momencie ogłaszania wyników ;/ Gdy do momentu ogłaszania tej kategorii nie było praktycznie żadnych niespodzianek(poza może efektami specjalnymi) miałem już zle przeczucie.
  Zrobili mu to samo co wczesniej z Mickey Rourke(wrestler) i Michael Keaton(birdman).

  Ciekawe co dalej? Expendables 4?

 3. Dla mnie jest ro również ogromne rozczarowanie, jak mogli go tak potraktować???Jedyna niespodzianka tych Oscarów. Ale mnie wku…li !!!

 4. Szkoda no, ale tak jak tu koś napisał, cieszmy się, że Sly jest na ustach Hollywood. Złoty Glob to również ogromnie znaczne wyróżnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.