Oni będą pracować ze Sly’em.

Widzicie tego brzydala po lewej? Na szczęście na ekranie go nie zobaczymy. Stanie po drugiej stronie kamery, reżyserując „Expendables 2„. To Simon West, który odpowiada za „Con Air – Lot skazańców”, pierwszą „Larę Croft” z Angeliną Jolie i ostatnio za nową wersję „Mechanika” z Jasonem Stathamem. CV co prawda nie ma szaleńczo atrakcyjnego, ale rzemieślnikiem jest dość sprawnym. Zatem powinno być dobrze, a jak jeszcze Sly wtrąci swoje grosze i przejmie stery to możemy spodziewać się wszystkiego. Według ostatnich doniesień zdjęcia do sequela „Niezniszczalnych” rozpoczną się we wrześniu, zaraz po tym jak Stallone ochłonie po graniu na planie „Headshot” (podobno tytuł się zmienił ale na potrzeby newsa pozostawię go takim jak był). Tutaj również wybrano osobę, która ma ze Sly’em pracować. Po zrezygnowaniu z Thomasa Jane’a partnerem w rozpirzaniu w drobny mak połowy miasta będzie Sung Kang (ten piękniś po prawej) znany choćby z cyklu filmów „Szybcy i wściekli” (części 3, 4 i 5). Na stołku reżyserskim bez zmian (na razie). Za wszystko odpowiada Walter Hill. Zdjęcia rozpoczynają się w Nowym Orleanie już 27 czerwca.

8 komentarzy

  1. Ja bym go nie skreślał, może będzie jakieś kung-fu-karate? Tego jeszcze w filmografii Sly’a nie było. A nie,….. było w Niezniszczalnych… No nieważne, ja liczę, że będzie trochę inaczej.

  2. nie każdy azjata to karateka 😀
    w szybkich i wsciekłych nie było z jego udziałem kung fu itp więc nie waodomo co będzie

  3. Cholera, naprawdę? 😉
    A serio. Zagrał już choćby w „Ninja Assassin”. „War” z Li i Stathamem i „Forbidden Warrior”.

  4. Simon West hmmm Con Air byl nawet zabawny, o Tomb Raiderze tego powiedziec nie moge. Generalnie odczucia mam ambiwaletne co do niego. Ciekaw jestem jak wygladalby sequel Expendables w rezyserii tony’ego scotta. Podejrzewam, ze rowniez byl w zasiegu producentow, a po „unstoppable” widac, ze wrocil do niezlej formy. Niestety mozna tylko dywagowac 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.