To oficjalne! Rambo Day – 18 września

To naprawdę oficjalne! Dzień 18 września został proklamowany przez Lionsgate i Millennium Films jako RAMBO DAY. Od 37 lat (a nawet od 47, biorąc pod uwagę książkowy pierwowzór) John Rambo jest ikoną popkultury i kina. Seria Rambo to jedna z najbardziej znanych serii filmów akcji wszech czasów. Legendarna machina bojowa znana jako Rambo, były Zielony Beret, nawiedzany przez wspomnienia z Wietnamu. Chwilę przed premierą piątego filmu z cyklu, Rambo: Ostatniej krwi, będącej ostatnim rozdziałem legendarnej serii, Rambo musi skonfrontować się ze swoją przeszłością i wykorzystać swoje bezwzględne umiejętności bojowe w ostatniej misji. Dzień Rambo będzie świętem postaci, a główne uroczystości odbędą się w wybranych miastach w całych Stanach Zjednoczonych, aby uhonorować serię filmów. Przyznacie, że pomysł przedni? A z czym to się wiąże i jakie wydarzenia zostały zaplanowane? O tym wszystkim poniżej:

– Miasto Los Angeles oficjalnie proklamuje Dzień Rambo 18 września w Los Angeles.

– Wyzwanie „Największy fan Rambo na świecie” dla wszystkich fanów tej postaci z całego świata. Wystarczy nagrać krótki filmik będący przejawem sympatii do Johna, opublikować i otagować go jako #ramboday. Przewidziano nagrody.

– Uroczystości odbywać się będą także w mieście rodzinnym Johna Rambo czyli Bowie w Arizonie.

– Sieć kin Alamo Drafthouse organizuje Maraton Filmowy Rambo, który odbędzie się podczas weekendu otwarcia. Będzie można obejrzeć wszystkie 5 filmów. 1 $ z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazany organizacjom na wsparcie weteranów i aktywnych członków wojska.

– Dzień Rambo zakończy się wyjątkowym wydarzeniem na którym Sylvester Stallone, reszta obsady i twórcy filmu dołączą do fanów w kinie AMC na Lincoln Square w Nowym Jorku podczas projekcji filmu Rambo: Ostatnia krew. Upominki z biletami promocyjnymi zostaną rozdane podczas specjalnej audycji w nowojorskim radio Q104.3, a w Chicago i Baltimore odbędą się konkursy dla największych fanów Rambo, którzy później dołączą do Sylvestra Stallone podczas imprezy dla fanów w Nowym Jorku.

Poniżej filmik zapowiadający te  atrakcje i promujący #ramboday

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.