Nowe foto z „Grudge Match” !

Ukazało się nowe zdjęcie z głównymi bohaterami komedii Grudge Match. Wreszcie możemy zobaczyć obu aktorów w okolicach ringu ! Sly jak widać jest w formie. Ciekawe kto wygra ten pojedynek? Jak myślicie?

PS. Na zdjęciu można zauważyć brak tatuaży u Sly’a.

10 komentarzy

 1. Wiem…Dobra forma, nie mówię, że w świetnej jest, bo nie ma go wyprostowanego, wtedy można ocenić…

 2. Powtorze sie z facebooka :
  Tatuaze pewnie pod make up’em A co do wygladu Sly w formie wielu mlodych moze pozazdroscic takiej „żyłki”. De Niro troche gorzej tez jest starszy, ale tez nigdy jakos o forme fizyczna nie dbal tak jak Sylwek .

 3. Po co on te tatułaże w ogóle robił, rozumiem (żona, wspominienia itd) dużo gwiazd po pewnym czasie w swojej karierze zaczyna robić sobie tatuaże, dla Sly’a to nie problem bo jest na takim poziomie że tatuaże mu w karierze nie przeszkodzą, ale jak już zdecydował się na tattoo to mógł zrobić mniejszy i czarno biały. Ale co ja tam wiem ;P Sly nadal świetnie wygląda w tym wieku pozazdrościć ze chce mu się kręcić filmy bo posiada już taki majatek że mógłby skończyć karierę, a on ma dalej powera i kręci dalej. Szacunek.

 4. Dokładnie tatuaże pewno pod make up’em, bo przecież trochę się mówiło o tym, że ma skończony i że zakrywa mu prawie całe plecy.. : P
  Osobiście uważam że zarąbisty ^^
  Ciekawe co z tego wyjdzie… 🙂 De Niro nie wygląda najlepiej

 5. Jak wyjaśniał w wywiadach stwierdził, że bardzo nieładnie wygląda jego prawa część klatki piersiowej. Chciał ją zasłonić. A jak zasłonić to stwierdził, że zrobi jeszcze. Fajnie to wygląda na plakatach do Bullet To The Head. Robi klimat. Ale też jestem zdania, że przesadził.

 6. Moim zdaniem przesadził no ale jego wybór. Ja jego wyglad na zawsze zapamietam z Rocky 4. Po prostu klasa. Dobra ide ogladać na POLSACIE Obcego, bo walki Golota Saleta oczywiście nie ma

 7. Wiadomo, że ta jego prawa część klatki piersiowej, zwłaszcza w tym wieku źle wygląda, ale szkoda, że zrobił je

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.