Nominacje do Złotych Malin.

Tradycji musiało stać się zadość. Po raz 31 w swojej karierze w kategorii najgorszy aktor nominowany został Sylvester Stallone. Tym razem jednak ten niechlubny „zaszczyt” kopnął go za trzy filmy w których zagrał w 2013 roku, tj. Bullet To The Head (Kula w łeb), Escape Plan (Plan ucieczki) oraz Grudge Match (Legendy ringu). Nie uważacie, że te nominacje sprokurowano trochę z rozpędu i w myśl zasady „jak to, nie będzie Sly’a? nie może tak być!” ? Myślicie, że fajnie by było jakby wzorem Halle Berry i Sandry Bullock pojawił się przy ewentualnej „wygranej”? Może to ociepliłoby stosunki na linii organizatorzy-Sly? Wyniki ogłoszone zostaną dzień przed galą oscarową.

5 komentarzy

  1. Malinowy chłopiec z tego naszego Sly, ale ja zawsze miałem gdzieś te jego złote maliny, dla mnie zawsze był i jest najlepszym aktorem w swojej kategorii.

  2. Ja zawsze do nich podchodziłem z przymrużeniem oka. Owszem piętnują dziadowskie filmy, ale sporo nominacji jest wyraźnie na przekór. Sly powinien w końcu się pojawić na tej imprezie i przybić każdemu piątkę lub sprzedać fangę w nos…

  3. Dla mnie te złote maliny to głupota, bo nominują czasem wcale nie takie złe filmy.. ;/ no ale nominacji Sly’a to już wgl nie rozumiem ;/ Legenda kurde! I coś takiego.. smutno trochę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.