Niezniszczalni znów się promują.

exp2-01exp2-02Ruszył festiwal w Cannes. Oczywiście jak co roku, wraz z nim prężnie działa targowisko filmowe. Handel licencjami, zakupy dystrybutorów, nęcenie producentów. Jak to bywa machina promocyjna nieistniejących, ale już sprzedawanych filmów ruszyła na dobre. Nie odstając od reszty swoje, jeszcze nie przeżyte, najnowsze przygody promują Niezniszczalni. Wytwórnia Nu Image/Millennium Films przygotowała na tę okazję dwa teaser-postery, które możecie zobaczyć jako pierwsi w Polsce tylko u nas! Jak możecie zauważyć, przygotowano je minimalnym nakładem sił, wykorzystując grafiki z folderów reklamowych „jedynki”. Ale kto by się tym przejmował. Najważniejsze, że są. Co więcej, przygotowano zarys fabuły, która pokrótce przedstawia się następująco: po brutalnym morderstwie Toola (Mickey Rourke) ekipa Niezniszczalnych ponownie jednoczy siły by wcielić w życie plan zemsty. Okazuje się, że vendettą żyje również córka Toola, Fiona (ta od Shreka???). Jednak jej misja to wielki niewypał, bowiem wpada w sidła pewnego dyktatora… Znajome prawda? Miejmy nadzieję, że scenariusz jednak bardziej finezyjny, niż ten z pierwszej części i ulegnie korekcie. Niemniej najważniejszym jest fakt, że machina produkcyjno-promocyjna ruszyła.

13 komentarzy

  1. Plakacik z czerwoną 2 jest świetny. Tylko troszkę podrasować i będzie git. Widzę, że nie tylko mi wpadł on w oko, bo został wykorzystany jako logo strony 🙂

  2. Hej, jakiej strony? Plakat jeszcze w słabej jakości, bo robiony aparatem w Cannes przez szybę, ale lepsze to niż nic.

  3. cholera, samo się musiało dodać, bo nie wiem jak to zrobić. w moim firefoksie jest logo „czysta kartka” , choć kiedy był mały sly z Cop Land…. muszę poszukać pomocy u specjalistów, coby jaką ikonkę dodali…

  4. Te logo jest tylko u mnie na stronie głównej. Jeśli wejdę w „temat” to podobnie jak u Ciebie „czysta kartka”

  5. Ikonkę wstawił „techniczny” :), a co do fabuły, zastrzegłem, że pewnie będzie się zmieniać i proszę, dzień nie minął a Sly, już dementuje. Pewnie doświadczymy tego, nie raz w ciągu tego roku. Ja szczerze mówiąc, bardziej napalony jestem na Headshot.

  6. Trzy newsy niżej nasza strona informuje, że zdjęcia do Ekspendabli 2 ruszają 22 sierpnia! Howgh!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.