Niezniszczalni zniszczyli konkurencję.

Krwawe żniwo w amerykańskim box office! Sly ze swoją paczką nie dał najmniejszych szans konkurencji i po raz pierwszy od kilkunastu lat umieścił swój film na pierwszej pozycji premierowego weekendu. Co więcej, to najlepsze otwarcie filmu Sylvestra Stallone w historii! The Expendables zarobili 35 milionów zielonych dolarów (o około 5 milionów więcej od prognoz ekspertów) i szacuje się, że film zarobi w macierzystym kraju jakieś 80 milionów, co zwróci budżet przedsięwzięcia. Myślę, że to przesądziło o zaakceptowaniu produkcji sequela, o którym głośno się mówi od jakiegoś czasu. Avi Lerner (producent) z pewnością może być zadowolony. To nie ostatnie słowo: Niezniszczalni powinni sporo namieszać na rynkach zagranicznych, i tam przynieść sporą część zysków. Nasz magiczny licznik odlicza czas do polskiej premiery, a na nim, w momencie w którym piszę te słowa, pozostało jakieś 3 i pół dnia. Więc szykujcie gotówkę, wyciągajcie zaskórniaki, domową rezerwę budżetową czy oszczędności ze świnki-skarbonki tudzież skarpety i kupujcie bilety! Znajomym, dziewczynie, byłej dziewczynie, cioci, teściowej, bratowej czy zakonnicy. Staranujmy kina, by i w Polsce Niezniszczalni nie dali szans konkurencji. Jest szansa by sporo namieszać, choć szyki może popsuć wprowadzana w tym samym czasie do kin bajka dla dzieciaków „Jak ukraść księżyc”.

8 komentarzy

  1. Tym samym Sly wrócił do pierwszej ligi na dobre. A Ekspendable będą chyba kolejną kultową i ikoniczną serią Sly’a po Rocky’m i Rambosie!

  2. Widziałem ten film już dwa razy (aktualnie mieszkam na Mallorce)…panowie, po następnych dwóch razach zdecyduje czy iść jeszcze…:)
    Pozdrawiam

  3. Dzięki Axel, ale to nic nowego, Filmweb czasem ma niezłe opóźnienia. Prędzej mogli napisać, że wstępnie Sly i Van Damme dogadali się w kwestii sequela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.