Niezniszczalni sieją zniszczenie.

Kolejna fotografia z sequela The Expendables pokazuje, że z emerytami nie ma żartów. Wiek to dla nich żaden problem, a giwery i inne miotacze ognia leżą w łapie jak nigdy dotąd. Wielkie trio kina akcji w pełnej mocy fotografii przed Wami. Arnie, Sly i Bruce dowalają do pieca, aż się gorąco robi. U Was też się temperatura w pomieszczenia lekko wzrosła?

A żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, dodam, że 2/3 z tej ekipy właśnie dziś w Nowym Orleanie rozpoczęło zdjęcia do zapowiadanego wcześniej The Tomb. W tym zapowiadającym się arcyciekawie thrillerze zabraknie tylkoWillisa, który powoli przymierza się do piątego filmu o przygodach niezłomnego Johna McClane’a.

8 komentarzy

 1. Sly i Willis wymiatają < 33
  Ale Arni? Trzyma ten miotacz ognia gorzej niż baba…
  Jego czas już się już chyba skończył, powinien zejść ze sceny dla innych talentów i gwiazd 🙂
  Porównanie sylwetki Stallone a Schwarzenneggera to jakaś masakra u Arniego. Przestał ćwiczyć i się trochę zapuścił, kupa mięcha nic więcej…

 2. @Lewa46s

  Oj zdjęcie to tylko zdjęcie, ułamek sekundy, nie przekreślaj jego jako aktora z powodu “dziwnego” trzymania broni, według mnie trzyma go normalnie. Nie widać w nim emocji, ale tak samo grał w Terminatorach itp. Zaprzeczasz sobie sam: “kupa mięcha nic więcej”, skoro piszesz, że ma słabą sylwetkę w porównaniu do Stallone’a, a za chwile co innego to nie wiadomo o co Ci chodzi. Według mnie wygląda przyzwoicie, mimo, że nie ćwiczy już tak jak kiedyś (albo wcale). Stara gwardia 😀

 3. Przypominam że Sly dalej ćwiczy więc ma dużo lepszą sylwetkę nić Arni…
  więc teraz to ja Ciebie trochę nie rozumiem, ale ok, każdy ma swoje poglądy 🙂
  Caroline oczywiście nie miało to Cię urazić, sama jestem kobietą, miej do niektórych rzeczy dystans po prostu 🙂

 4. ..trochę się mało znamy, żebyś mogła mi wytykać brak dystansu do niektórych rzeczy, to po pierwsze primo, a po drugie primo-ultimo to trochę marne posunięcie na stronie poświęconej Sly’owi wypowiadać się, że czas Arnolda już się skończył 'chyba’ ..Arnold, Bruce i Sylvester to trio, które dla wielu osób wchodzących na tą stronę to trio legendarne i zobaczyć ich razem jest sporym wydarzeniem – bez względu na to jak się teraz prezentują..nie wiem czy chwytasz subtelną aluzję, że wygląd/prezencja to w tym wypadku sprawa drugorzędna, bo ONI są po prostu NIEŚMIERTELNI..legendarni. Ot i cała filozofia.

 5. A mój koment ’..gorzej jak baba. Tia..’ miał wyrażać zażenowanie Twoją wypowiedzią odnośnie Arnolda a nie fakt czy zostałam urażona jako kobieta czy też nie. Nie chcę w żaden sposób wywoływać konfliktu, bo bardzo się cieszę, że kolejna osoba dołączyła do naszej ekipa i się udziela w komenatarzach, ale tak jak napisałaś-każdy ma prawo do własnej opinii..jednak Twoja chyba była zbyt radykalna i nizbyt fajna akurat w tym kontekście, gdzie wszyscy tu zgromadzeni cieszą się jak dzieci, że ich 'marzenia’ z dzieciństwa o zobaczeniu tej trójki razem w filmie właśnie się spełniają..tyle z mojej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.