Niezniszczalni 3 na płytach i polski tytuł Reach Me

nie3dvdbrNajświeższe wieści z Monolith Video: Niezniszczalni 3 pojawią się na półkach sklepowych na DVD i Blu-Ray już od 4. grudnia. Będzie to wersja kinowa filmu. Piszcie listy do Mikołaja. Z pewnością Was nie zawiedzie. Dystrybutor zapowiada około 80.minut dodatków. Okładki już widzicie. A w styczniu kolejny film ze Sly’em, również od tego dystrybutora. Reach Me otrzymał właśnie polski tytuł: Motywacja. Wkrótce zaprezentujemy polską okładkę.

7 komentarzy

  1. Prawdopodobnie w Polsce taka się nie pojawi. Ale jak donoszą źródła zza oceanu nie ma czego żałować, bo unrated edition wcale nie jest krwista czy bardziej brutalna, a jedynie z dodanymi 5 minutami… Bez szału

  2. Wersja Unrated też nie jest tym czym być powinna. Nie ma tu brutalnych scen jak w pierwszej czy drugiej części. Wogóle nie ma krwi. Ale przynajmniej wersja rozszerzona pokazuje ujęcia jak ktoś obrywa nożem czy dostaje kulkę czyli to co powinno być od początku. Poza tym więcej Snipesa, Stathama i Banderasa w finale (dłuższe i bardziej szczegółowe walki z ich udziałem). Doszło trochę przekleństw i ogólnie montaż walk jest lepszy brak tylu ucięć. Film zyskuje powiedzmy jeden góra dwa punkty, ale i tak wypada słabo w porównaniu do 1 i 2. Wersja kinowa to jedno wielkie nieporozumienie – zły sen. Takie coś w ogóle nie powinno istnieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.