Niezniszczalni 2 – pełny zwiastun.

Aby uczcić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, twórcy filmu The Expendables 2 wraz z samym Sylvestrem Stallone przygotowali na tę specjalną okazję prawdziwą petardę. Postanowili w ten właśnie dzień, na swój sposób celebrować tak istotne dla nas święto. Poczęstowali nas prawdziwie elektryzującym zwiastunem Niezniszczalnych 2. Sly, z cała masą prawdziwych zabijaków prezentuje absolutnie wybuchową, efektowną, dynamiczną, szaloną, zabawną i pełną nieokiełznanego testosteronu zajawkę tego co można będzie zobaczyć w kinach na całym świecie już od 17. sierpnia. Usiądźcie wygodnie w fotelach, podkręćcie dźwięk na full i delektujcie się kinem rozrywkowym z najwyższej półki. Kinem przekraczającym wszelkie bariery wiekowe! Oby więcej takich świąt!

10 komentarzy

  1. Coś pięknego 😀 aż się łezka w oku zakręciła. Pojedynek Sly’a z Jeanem 🙂 i jak się widzi wszystkich którzy tam występują to przy nich The Avengers to pikuś ;]

  2. Oh fuck ! Oh fuck ! Oh fuck ! I can’t wait !! Świeeeeetnie mi się urodzinki zaczynają – mordka się cieszy na tak dobrą robotę – to będzie na serio ŚWIETNY FILM !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.