Na bezrobotnym

RamboPo dwóch ostatnich latach wytężonej pracy czego efektem było kilka filmów, Sly wyraźnie ma chwilę relaksu. Aktualnie, po zdjęciach do Niezniszczalnych 3 aktor ma przerwę w pracy na planie filmowym. Może wydawać się to nieco niepokojące, zważywszy na fakt, że jego ostatnie produkcje nie cieszyły się takim powodzeniem na jakie liczyli twórcy. Na horyzoncie pojawił się Creed, czyli spin-off serii Rocky, o którym co jakiś czas słychać, ale wciąż nie ma oficjalnej informacji o terminie rozpoczęcia zdjęć. Co więcej, nie ma nawet żadnych plotek odnośnie kolejnych projektów. Poza jedną. W Cannes Millennium Films sprzedawało prawa do dystrybucji na zagranicznych rynkach do filmu… Rambo V. Tak jest, wygląda na to, że wieść o produkcji kolejnej odsłony tej legendarnej serii może mieć jakiś związek z przyszłością Sly’a. Oczywiście takie transakcje to norma i swego rodzaju rozeznanie dla producentów czy istnieje zainteresowanie takim filmem, a jednocześnie kompletowanie budżetu produkcji. Wciąż nie jest pewne czy film powstanie, ale sa na to duże szanse. O zakupie praw poinformował niemiecki dystrybutor Splendid Film. Tylko pytanie, czy jest sens robienia kolejnego Rambo? Ja odpowiedź znam 🙂

6 komentarzy

 1. Tomek dzięki za info.

  Dla mnie już 4 cześć Rockiego była naciągana no ale.., nie wiem jaki scenariusz będzie w 5 odsłonie i czy w ogóle powstanie, jak wiadomo ma być to już ostatnia część. Rambo to już legenda, Sly robi wszystko aby pozostać na szczycie a jak wiadomo najwięcej fanów zyskał dzięki Rocky i właśnie Rambo. Ja tam go cenię że dalej kręci filmy bo bez niego kino akcji nie będzie już takie same.

 2. Moim zdaniem powinien zakończyć serię Rambo z takim rozmachem jak serię Rocky. Rambo IV nie do końca spełnił oczekiwania co do definitywnego zakończenia cyklu. Rambo zasługuje na ogromny szacunek producentów i samego Sylwestra. Piąta część odsłony powinna być zakończeniem cyklu i nakręcona z rozmachem. Takiego drugiego bohatera jak Rambo świat zapewne już nie zobaczy.

 3. Ja też jestem za, brakuje mi takich filmów, poważny charakter, twardy, mroczny, nawalanka. Tak jak było w John Rambo

 4. Według mnie 4 część Rambo idealnie zakończyła tą klasykę 🙂
  A Sly’owi przyda się troche odpoczynku! Nie może pracować non-stop 😀

 5. W ostatniej części bardzo fajnie wypadły czarno-białe „wspomnienia” Johna z dawnych lat, łączyło to sprytnie wszystkie części. Osobiście jestem jak najbardziej ZA kolejną częścią, bez głupkowatego humoru, który ostatnio trochę nadmiernie się wkradł do filmów Sylwka.
  Co mógłby teraz robić Rambo? Nie wiem, ratować Krym…? 😀
  pzdr
  Damian

 6. @Damian: „bez głupkowatego humoru, który ostatnio trochę nadmiernie się wkradł do filmów Sylwka.” – dokładnie, mam to samo zdanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.