Money, money, money.

Moi drodzy! Przyszedł czas na mniej przyjemną rzecz. Otóż  już wkrótce, za 3 tygodnie, wygasają prawa do domeny www.stallone.pl . Oby przedłużyć jej działanie należy zapłacić 50 zł.  Tym samym, wzorem lat ubiegłych zwracam się z ogromną prośba o pomoc Was, niezawodnych czytelników o wsparcie finansowe. Liczy się każda złotówka! Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc w utrzymaniu domeny i funkcjonowaniu tej strony pod tym adresem zapraszam do wpłacania złotówek, euro, dolarów, funtów, rubli, jenów czy co tam macie w swych skarbonkach. I ja, i pan Stallone i reszta społeczeństwa będzie Wam ogromnie wdzięczna. Chętnych proszę o maila na tomashec@wp.pl lub GG 1968255 – podam numer konta, na który można datki wpłacać.

10 komentarzy

 1. Ja sypnę groszem w piątek…mam nadzieję, że dla dobra naszej kochanej strony każdy też dorzuci troszku…aż zbierze sie kokosza 🙂

 2. Wpłacajcie dużo, bo wybieram się na ekskluzywną wycieczkę na Majorkę, a później na Seszele, a trochę mi jeszcze brakuje. Przy okazji wezmę też żonę i syna. Zatem nie żałujcie 😉 😉

 3. tomashec: Z tego co mi wiadomo to czasy szkolne masz już dawno za sobą, co oznacza, że pracujesz. Nie sądzisz, że 50 zł to niewielki ułamek, nawet jak na minimalną płacę krajową?

 4. Mnie nikt, ale stawianie przyszłości strony na dobroci użytkowników nie wygląda zbyt ciekawie. Jeśli dorosły pracujący facet bierze się za tworzenie strony internetowej i wykupuje do tego komercyjną domenę (choć są darmowe) to musi się liczyć z kosztami.

 5. Bardzo Cię proszę, nie rozliczaj mnie z moich prywatnych pieniędzy. Nie jesteś moją żoną, moim dzieckiem ani moją matką. I nie wyjeżdżaj z tekstami „dorosły pracujący facet”. Znamy się osobiście czy jak? Stronę robię bo paru osobom na niej zależało. Już dość swoich pieniędzy w to władowałem i wciąż ładuję. Nie zarabiam na tym, nie jest to moja jedyna strona którą prowadzę, a domenę owszem i mogę zmienić. Nawet o tym nie pomyślałem. Dzięki, za ten przełomowy pomysł.

 6. Tomashec nie zawracaj sobie nim glowy, nie obchodzi mnie jakis Len. jestem wielkim fanem Stallone i dziekuje Ci, ze jako 1 facet w Polsce prowadzisz strone o tym aktorze.

 7. Jeśli mnie pamięć nie myli to czasy szkolne masz już dawno za sobą, chyba że się mylę? Ja prowadzę dwie strony, nie licząc udziału w innej, i również płacę, także 50 zł i także… na rok. Podejrzewam, że uzbieranie pięciu dych w ciągu roku nie jest wysiłkiem nawet dla osoby niezbyt bogatej, a w szczególności takiej, która posiada komputer z dostępem do internetu. Tak więc, ja cię tylko informuję jak z zewnątrz mogą wyglądać newsy typu „pomożecie albo strona znów padnie”.

  Udział osób, którym zależy nie usprawiedliwia ciebie samego.

 8. Chyba z czytaniem u Ciebie nie bardzo. Skoro „prowadzi bo kilku osobom na tym zależało” to niekoniecznie musi oprócz poświęconego stronie czasu bulić za domenę. Po prostu – dobrowolna składka na utrzymanie domeny, kto chce ten wpłaca, kto nie ma chęci ten omija wpis z daleka. Też prowadzę stronę gdzie składka jest na porządku dziennym i to nie tylko na domenę a nawet na serwer pomimo tego że prowadzę ponad pięćset (500) serwisów i sam je utrzymuje.

 9. Len, prosiłem Cię – nie rozliczaj mnie z moich prywatnych pieniędzy. Proszę drugi raz i ostatni. I gdzie pisałem, że “pomożecie albo strona znów padnie”? To była prośba o pomoc – z tym spotykam się na wielu stronach.Z mojej strony nie podejmuję tematu dalej. Kończ te komentarze i postaraj się może aktywniej udzielać przy innych newsach. Chyba, że lubisz trollować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.