Małe info.

Niestety nowy rok nie przynosi zbyt wielu informacji odnosnie poczynań Sylvestra Stallone. Zdawkowe informacje, okazujące się marny plotkami nie wartymi publikacji itp… Ale czas coś napisać, żebyście nie pomyśleli, że urlop jakiś wypoczynkowy mam, choc nie powiem, rozluźnienie pewne się wkradło. W każdym razie w zeszłym tygodniu rozdano Złote Globy, czyli najważniejsze, zaraz po Oscarach nagrody filmowy Hameryki. Jednym z nominowanych filmów był „The Fighter” opowiadający historię z boksem w roli głównej. Sylkvester Stallone został poproszony o prezentację tego filmu na wielkiej gali, z czego skwapliwie skorzystał i przedstawił tę produkcję bardzo profesjonalnie. A teraz wiadomość jakby z drugiego bieguna. Wczoraj ogłoszono nominacje do Złotych Malin (Razzie Awards) czyli antynagród. Sly po kilku latach przerwy ponownie dostąpił tego niezbyt chlubnego „zaszczytu” bycia wyróżnionym. Trafiła mu się nominacja za reżyserię The Expendables. Trzymajmy kciuki by jednak tej nagrody nie dostał.

Na koniec słów praę o sequelu Niezniszczalnych, który powstanie na pewno. Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu tego roku. Obsada wciąż jest nieznana, choć Jason Statham i Dolph Lundgren koniecznie chcą zagrać. Wciąż nie wiadomo jak się zakończy sprawa z występem Jean-Claude’a Van Damme’a. Wypatrujmy newsów.

7 komentarzy

  1. ważne ze film dobry, według mnie oskary sie ostatnimi laty trochę popsuły, to moje subiektywne zdanie, ale niektóre produkcje jak np władca pierścieni powrót króla nie zasługiwał na 11 statuetek

  2. Dokładnie, film dobry i zarobił 3 razy więcej niż kosztował – to jest najważniejsze:). Co do nominacji, to nie zgadzam się całkowicie. Mogą ją sobie wsadzić…:)

  3. A ja wam powiem, że lubię tych kolesi od Złotych Malin. Traktują to z przymrużeniem oka.. odnoszę takie wrażenie. Świetnie swego czasu zachowała się Halle Berry, osobiście odbierając nagrodę. Ubaw był niezły, bo z dystansem podeszła do tego, ale i wzbudziła szacunek wśród zgromadzonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.