Kto zagra Sly’a?

ALLEGIANCE -- Season:1 -- Pictured: Morgan Spector as Victor Dobrynin -- (Photo by: Joe Pugliese/NBC)

Szykuje się film opowiadający o życiu Chucka Wepnera. Zaznajomieni z tematem Rocky’ego, osobę tę powinni doskonale kojarzyć. Reszta powinna bliżej przyjrzeć się temu bokserowi. To właśnie on, przede wszystkim dzięki swojej zaskakującej postawie podczas pojedynku z legendą pięściarstwa Muhammadem Ali stał się inspiracją dla Sylvestra Stallone, który pod wpływem tej walki napisał scenariusz pierwszego Rocky’ego. I właśnie o Chucku opowiadać będzie The Bleeder. Rolę główną zagra Liev Schreiber, a towarzyszyć mu będą na ekranie Michael Rapaport, Mike Tollin, Carl Hampe, Christa Campbell i Lati Grobman. Na ekranie pojawi się też Sly, którego zagra teatralny i głównie serialowy aktor Morgan Spector. Będzie to pierwszy taki przypadek. Jestem bardzo ciekawy co z tego wszystkiego wyniknie. Jak uważacie, dobry wybór obsadowy z tego Morgana?

3 komentarze

  1. O kurcze, tego sie nie spodziewalem, sam jestem ciekaw co z tego wyrosnie 🙂 Ale ten Morgan Spector srednio podobny do Sylwka, no chyba ze komputerowo obrobia kolezke.

  2. Wciąż nie mogę tego zrozumieć, ale niech im będzie, że młodzi Sly’a nie kojarzą… Ale przecież w Creedzie, gra młody, na topie aktor, który wciąż się rozkręca i młodzież już go kojarzy.. M.B. Jordan… I jego też olali?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.