KONKURS

stallone

Cóż, sezon ogórkowy trwa w najlepsze. Tak to już bywa. Na dodatek co poniektórym kończą się wakacje. I z tej też okazji na naszej stronie mamy konkurs. Szybki, łatwy i przyjemny. Inicjatorem zabawy i sponsorem nagrody jest zdobywający sobie coraz większą popularność sklep z koszulkami i torbami z nadrukami RAD BOW. Co ważne towar tam sprzedawany jest ręcznie szyty i malowany. Wzory są unikatowe, ale każdy może podesłać swój projekt, który zostanie zrealizowany.

No dobra, a jakie są zasady konkursu? Postanowiliśmy, że odbędzie się on na facebooku, więc zapraszamy Was na swoje profile i jedziemy:
1. Lajkujemy fanpage RAD BOW,
2. Lajkujemy i udostępniamy post o konkursie (który jest już na naszym Stallone’owym fanpageu), i po wszystkim.
3. Zaciskamy kciuki za wygranie konkursu.
4. Konkurs trwa tydzień czasu do poniedziałku 31. sierpnia do godz 23.59.
5. Nagrodą jest koszulka związana tematycznie ze Sly’em, ale nie ta ze sklepiku, ale wykonana i zaprojektowana specjalnie na tę okoliczność, a wygląda ona tak jak na zdjęciu TUTAJ

Tylko tyle. Oczywiście bardzo mile widziane zakupy w sklepiku 🙂 który dla fanów Sly’a przygotował kilka zacnych wzorów z cytatami. Choćby takimi jak te poniżej:

k4

Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losową (podczas posiedzenia komisji ds. zakładów i gier):) i uroczyście przedstawiony. Nagroda zostanie przesłana na wskazany adres przez sklep RAD BOW.

Poniżej linki RAD BOW. Zajrzyjcie tam, bo warto:
SKLEP: http://pl.dawanda.com/shop/RadBow
FB: https://www.facebook.com/pages/Rad-Bow/375837779280448?fref=ts
TWITTER: https://twitter.com/rad_bow

Do dzieła zatem! Bo prościej nie będzie. Wbijajcie na fejsa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.