Konkurs zakończony.

Dziś po północy minął termin nadsyłania odpowiedzi na konkurs związany z filmem „Niezniszczalni”. Dziękujemy za wszystkie maile! Odzew był naprawdę spory, czego się nie spodziewaliśmy – jak się okazuje sporo osób nas czyta i to z najdalszych zakątków Polski. Wkrótce spec-komisja do spraw zliczania punktów zajmie się swoją robotą – wy czekajcie cierpliwie na wyniki, które w przyszłym tygodniu zostaną opublikowane. Przygotowaliśmy (niestety ograniczoną ilość) nagród, które zostaną do Was wysłane pocztą polską, jednakże ze względu na takie a nie inne warunki pogodowe nie gwarantujemy, że trafią do Was lotem błyskawicy. Bądźcie jednak cierpliwi – do kogo mają trafić, do tego trafią. Jeszcze raz dziękujemy za fantastyczny odzew i udział w zabawie.

6 komentarzy

  1. słuchajcie wziałem udzial w konkursie a nagrody dojda!! bo jestem kurierem pracujacym dla poczty polskiej w okregu łódzkim:) poczta the best!:)

  2. mnie to najbardziej interesują poprawne odpowiedzi 🙂
    mogł Tomashec juz je napisac

    jak sie zarejestrowac na tej stronie i ustawic aavatara???

  3. Dobra dobra, już za chwil parę WYNIKI pojawią się na stronie.
    Tommy: żeby się zarejestrować kliknij na „Zarejestruj się” pod tym banerem „FORUM” z Jackiem Carterem i wypełnij co trzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.