KONKURS – KULA W ŁEB

Z niekłamaną przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez serwis STALLONE.PL oraz dystrybutora MONOLITH . Tym razem związany jest on z polską premierą DVD/Blu-Ray filmu „Kula w łeb” (Bullet To The Head). Najnowsza produkcja z udziałem Sylvestra Stallone jest już dostępna w wypożyczalniach, a na sklepowe półki trafi w czwartek, 18. lipca. Do wygrania mamy dla najlepszych konkursowiczów 4 płyty na DVD z tym filmem, ufundowane przez MONOLITH. Jest o co walczyć! Zapraszamy do udziału, ale wcześniej uważnie przeczytajcie zasady. Odpowiedzi proszę słać na adres mailowy: tomashec@wp.pl  Życzymy powodzenia!

Waszym zadaniem jest odgadnięcie jak największej liczby (najlepiej wszystkich) zdjęć z filmów lub/i seriali z udziałem Sylvestra Stallone, z kolażu przygotowanego na tę okazję, który dostępny jest TUTAJ (polecamy zapisać zdjęcie na dysk swojego komputera). Prezentacja zawiera 35 ponumerowanych kadrów. Tytuły można podawać polskie lub oryginalne. Jeśli film należy do serii filmowej, należy podać dokładny numer części z której zdjęcie pochodzi (np. samo Rocky czy Rambo nie wystarczy). Jeśli nie określicie dokładnej części, cząstkowa odpowiedź nie zostanie zaliczona. Nagrodzone zostaną cztery osoby z największą liczbą zdobytych punktów. W przypadku takiej samej ilości punktów, zadecyduje szybkość w przysłaniu maila z odpowiedzią.

Konkurs trwa od momentu publikacji na stronie STALLONE.PL do 24.lipca 2013 roku, do godziny 23:59. Po zakończeniu zostanie opublikowana lista zwycięzców z odpowiedziami. Nagrody wyślemy pocztą.

Odpowiedzi proszę słać na adres mailowy: tomashec@wp.pl

1 komentarz

  1. Dobrze, że są te konkursy, jednak przykro jest widząc, że nie jest się dość dobrym.. 🙁 : P : )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.