KONKURS CREED !

UWAGA !!! Czas oczekiwania dobiega końca. W końcu, od poniedziałku 23 maja, będziecie mogli wreszcie zakupić na własność i przytulić osobistą kopię ostatniego filmu z Sylvestrem Stallone Creed. Narodziny legendy. Będziecie mieli wybór: albo płyta DVD, albo płyta Blu-Ray, albo dwie opcje 😀

Z okazji tej wiekopomnej premiery przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Nagrodami w nim będą płyty DVD oczywiście z filmem Creed. Narodziny legendy, ufundowane przez polskiego dystrybutora, firmę Galapagos (serdecznie dziękujemy).

Aby ustrzelić nagrodę trzeba odpowiedzieć na jedno pytanie i troszkę przysiąść przy klawiaturze. Oto zadanie konkursowe:

Creed. Narodziny legendy należy do cyklu Rocky. Napisz, na którym miejscu w hierarchii od najlepszego do najgorszego umieściłbyś ten film w uniwersum Rocky’ego i uzasadnij wybór (Co powoduje, że zasługuje właśnie na takie a nie inne miejsce? Co Ci się w nim podobało i nie podobało).

Odpowiedzi należy wysłać na adres mailowy tomashec@wp.pl z dopiskiem Konkurs Creed

Zwyciężą najciekawsze wypowiedzi, a ich autorów nagrodzimy wspomnianymi płytami. W mailu proszę podać dane adresowe (tylko do wglądu dla redakcji), w celu przekazania ewentualnej nagrody, którą wyślemy pocztą po uprzednim opublikowaniu wyników.

Konkurs trwa do 31 maja do godziny 23.59.

FB: Moje Filmy na DVD i Blu-Ray
Galapagos: http://www.galapagos.com.pl/

CREED-KONK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.