Kilka spraw.

Tak, dawno nas nie było. Co nie znaczy, że nic się nie dzieje. Na szybko kilka istotnych kwestii. Po pierwsze Reach Me. Kilka tygodni temu pisaliśmy o kłopotach tej neizależnej produkcji, w którą mocno zaangażował się Stallone. Brakowało  250.000 dolarów. Dzięki zbiórce na Kickstarterze (kliknij na link) udało się tę kwotę uzbierać. Premiera w pierwszej połowie 2014 roku. Po drugie Escape Plan. I od razu bardzo smutna wiadomość. Monolith wycofał się z dystrybucji kinowej w Polsce tego filmu, więc prawdopodobnie zobaczymy go oficjalnie dopiero na nośnikach DVD/Blu-Ray. Tak, mnie też jest smutno. Na osłodę nowy, rewelacyjny plakat do tej produkcji (kliknij). W USA premiera już 18. października. Po trzecie The Expendables 3. Film się ostro kręci w Bułgarii. Nie wrzucamy zdjęć, ale wszystkie najświeższe znajdują się w naszej facebookowej galerii, która aktualizowana jest na bieżąco. Zapraszamy. Po czwarte Homefront. Właśnie przed chwilą opublikowano oficjalny plakat do nowego filmu z Jasonem Stathamem w roli głównej (a także z Winoną Ryder i Jamesem Franco). Scenariusz do niego napisał Sylvester Stallone. Zajął się też jego produkcją. Premiera w USA 27. listopada tego roku. Jesteśmy w kontakcie.

6 komentarzy

 1. Teoretycznie jeszcze nie jest nic do końca pewne. Po prostu na ten rok Monolith nie przewiduje tej premiery. Być może w przyszłym roku, ale kiedy? Styczeń/luty też nie bo wchodzi Grudge Match, więc nie będą chcieli się pchać. Później już nie ma sensu, bo już będzie można wydać na DVD i tak się skończy, eh :(( Czyli czekamy na Grudge Match na koniec stycznia (chyba, że Warner też się wykpi) i pewnie na sierpień 2014 jak wchodzić będzie EX3.

 2. Rany co za cioły… W takim bagnie żyjemy, że nawet nie możemy sobie w kinie wyczekiwanego filmu obejrzeć ;/ masakra jakaś.. ;/ Co to wgl jest, wieśniaki jedne..
  Niedługo wgl nic nie będzie w kinie dzięki naszy dystrybutorom..
  Dobrze, że chociaż na DVD będzie..
  EX3 ♥ już się nie mogę doczekać 😀

 3. Co do Escape Plan napaliłem sie no i mnie ugasili wielkie dzieki :/
  A film ze Stathamem wszystko pieknie fajnie cieszy mnie to ale scenariusz tak jakby obcykany 😉

 4. Masakra jakaś. Dwie ikony kina akcji, na których filmach się wychowaliśmy, razem w jednym filmie, a my tego w kinie nie zobaczymy…(w ex i ex2 Arnold miał przeciez epizody)…Dno. Serio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.